Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
VITRO-JET MULTIFLEX, nowa koncepcja kompaktowych drukarek cyfrowych do szkła architektonicznego
Data dodania: 04.08.20

Firma Tecglass, lider technologii w dziedzinie druku cyfrowego na szkle, wprowadza na rynek nową maszynę – „autentycznie przełomową” - zaprojektowaną, aby umożliwić każdej firmie zajmującej się szkłem architektonicznym „skok” w kierunku druku cyfrowego.

 

20200808MultiFlex-Tecglass-1

 

Najnowszy element rodziny drukarek Tecglass wkracza na scenę, wprowadzając nowe rozwiązania druku cyfrowego dla szkła architektonicznego i okien bezramowych.

 

Unikalny, kompaktowy, wszechstronny i wielofunkcyjny, system Vitro-Jet MultiFlex został zaprojektowany jako szybka, dokładna cyfrowa alternatywa dla sitodruku, wykorzystująca systemy druku jednoprzebiegowego lub wieloprzebiegowego do odtwarzania wszelkiego rodzaju wzorów graficznych, linii, punktów, logo i ramki na szkle architektonicznym.

 

Idealne połączenie wydajności i funkcjonalności, zawarte w kompaktowej, dokładnej, i łatwej w obsłudze maszynie, która łączy w sobie innowacyjny interfejs oprogramowania Tecglass z zaawansowanymi technologicznie funkcjami „Side Kinetix” i „Fast Frame Printing Tool” w jednym modelu.

 

20200808MultiFlex-Tecglass-2

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, Tecglass wprowadza na rynek wysoce konkurencyjną maszynę, która nie rezygnując z charakterystycznych cech swoich zaawansowanych technologicznie cyfrowych rozwiązań Tecglass, zapewnia wydajność zoptymalizowaną do drukowania ramek w jednym przejściu, z dużą prędkością, dzięki wyjątkowemu oprogramowanie narzędziowemu „Fast Frame Printing Tool”, które pozwala głowicy drukującej zawsze poruszać się po obwodzie szkła, zapewniając dokładny, precyzyjny cykl drukowania.

 

Nowa drukarka jest skonfigurowana tak, aby zawsze umożliwiać jednoczesne drukowanie w dwóch kolorach, a jej system szybkiej zmiany kolorów zapewnia najwyższą elastyczność podczas przełączania się z jednego zadania drukowania na drugie.

 

Dzięki ekskluzywnej technologii Side Kinetix, maszyna Vitro-Jet MultiFlex zapewnia również optymalne warunki do wieloprzebiegowego drukowania monochromatycznych lub dwukolorowych motywów graficznych, nawet na szkle o nieregularnych kształtach, jednocześnie drastycznie skracając czas druku. Dzięki technologii Side Kinetix Tecglass zawsze gwarantuje nadruk wzdłuż dłuższego boku szkła.

 

20200808MultiFlex-Tecglass-3

 

Idealnie zbilansowane połączenie zaawansowanych technik w maszynie Vitro-Jet MultiFlex zostało opracowane poprzez połączenie technologii najnowszej generacji w jednej wielofunkcyjnej maszynie w celu optymalizacji procesów produkcyjnych. Jedna maszyna zdolna do sprostania wielu różnym wyzwaniom produkcyjnym oferuje firmom z branży druku cyfrowego rozwiązanie do dekorowania szkła, szybko dostosowujące się do potrzeb klientów.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik