Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Dzięki ALU PRO, THERMIX TX PRO nadal się rozwija
Data dodania: 26.08.20

Niemal rok po przejęciu od firmy Ensinger marki Thermix przez Fenzi Group, ciepła ramka Thermix jest obecnie produkowana w całości we Włoszech i całkowicie zintegrowana z działalnością Alu Pro w jej zakładzie w Noale (Veneto), który już jest globalnym centrum dostaw nowoczesnych ramek dystansowych do szyb zespolonych. Nowy system jest w pełni dostępny dzięki rozbudowie o 12 000 m2 zakładu produkcyjnego Alu Pro.

 

2020 07 04 1

 


Transfer produkcji został zakończony zgodnie z planem pod koniec 2019 r., a efektywną produkcję rozpoczęto wraz z instalacją ostatnich linii produkcyjnych na początku 2020 r.

 

— Natychmiast osiągnęliśmy tę samą wysoką jakość produktu, co w zakładzie Ensinger w Cham, co jest znaczącym osiągnięciem, dzięki wsparciu otrzymanemu od Ensinger — zauważył Alessandro Fenzi z nutą satysfakcji.

 


— Obecnie mamy doskonałą kontrolę nad cyklem produkcyjnym i technologią. Thermix jest naszym produktem, a uznanie, jakie okazali nasi klienci, jest tego najbardziej bezpośrednim dowodem — kontynuował. — Pomimo wszelkich możliwych obaw związanych ze zmianą właściciela, udało nam się w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów, którzy zobaczyli, że utrzymaliśmy wysoki standard jakości, do którego byli przyzwyczajeni.

 

2020 07 04 2

 

Trend pozostaje pozytywny. Dynamiczny rynek ciepłych ramek – efektywna technologia poprawiająca komfort życia w budynkach, a tym samym jakość życia mieszkańców – skłania najbardziej postępowych producentów szyb zespolonych do zwiększenia poziomu produkcji i tym firmom właśnie Alu Pro dostarcza swoje wyroby od lat.

 

Dowodem na to są zamówienia na nowy produkt, już dobrze znany na rynku. W rzeczywistości Thermix Tx Pro jest optymalnie pozycjonowany wśród profili ciepłych ramek pod względem efektywności, stabilności i łatwości obróbki.

 

Wykonana ze specjalnego polimeru i wzmocniona dwoma wytrzymałymi drutami ze stali nierdzewnej ramka jest pokryta cienką folią ze stali nierdzewnej, która zapewnia przyczepność dla szczeliwa i działa jako bariera przed utratą gazów szlachetnych z szyby zespolonej, umożliwiając skuteczne blokowanie przez szybę ucieczki ciepła w zimie z wnętrza pomieszczenia na zewnątrz.

 

2020 07 04 2 Thermix GlassAlliance

 

Te specyficzne cechy i doskonała kompatybilność z uszczelniaczami Fenzi do szyb zespolonych sprawiają, że Thermix Tx Pro jest produktem najwyższej jakości, który uzupełnia gamę ciepłych ramek oferowanych przez sieć Glass Alliance.

 

Dzięki 13 oddziałom produkcyjnym i handlowym na całym świecie, Fenzi Group obsługuje swoich międzynarodowych klientów z wielu centrów dystrybucyjnych na wszystkich pięciu kontynentach. Sieć ta, wykorzystywana w jej globalnej strategii rozwoju, poprowadziła Grupę drogą do sukcesu, która nawet w środku pandemii Covid-19 nie zwolniła kroku.


www.fenzigroup.com

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik