Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

VITRO MIX
Data dodania: 07.05.21

Tecglass z przyjemnością przedstawia Państwu nową technikę VITRO MIX, kompaktowe i kompleksowe rozwiązanie stworzone do produkcji dowolnego kolorowego premiksu - wcześniej przygotowanej mieszanki w fabrycznym laboratorium.

2021 04 04 2


Zawsze koncentrując się na dostarczaniu klientom najlepszych rozwiązań dla branży druku cyfrowego na szkle, firma Tecglass opracowała urządzenie VITRO MIX - innowacyjne narzędzie, które sprawia, że wytwarzanie wstępnie zmieszanego koloru jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Znacznie skraca czas dostawy niestandardowych projektów – wydruków na wyrobach szklanych.

 


W dzisiejszych czasach przygotowanie farb w kolorach według palet RAL, Pantone, NCS lub innych nieszablonowych kolorów jest kluczowym aspektem w branży, dlatego VITRO MIX został zaprojektowany tak, aby ułatwić przygotowanie odpowiedniego koloru w przypadku farb ceramicznych do drukarek cyfrowych.

 

2021 04 04 1

 


Oprogramowanie kierujące urządzeniem VITRO MIX zapewnia precyzyjne przygotowanie receptury wybranych kolorów dzięki wykorzystaniu całej gamy atramentów ceramicznych firmy TECGLASS (Jetver base i Jetver ultra). Oprogramowanie to dostarczane jest razem z urządzeniem.

 


Więcej informacji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 4/2021 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec