Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Płyty konstrukcyjne do montażu naściennego
Data dodania: 07.05.21

Firma ISO-Chemie przedstawia nowe rozwiązanie – płyty izolacyjne, z których można przygotować elementy konstrukcyjne wykorzystywane do montażu okien w warstwie zewnętrznej izolacji cieplnej. 

 

ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 wykonane są z wysoce gęstego THERMAPORU, a więc takiego samego materiału, jaki został użyty systemie montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej - TYP 3.

 

2021 04 14 3

Za pomocą elementów płytowych istnieje zatem możliwość indywidualnego, konstrukcyjnego dopasowania do detali montażowo-uszczelniających w systemie montażu w zewnętrznej warstwie izolacji cieplnej ISO-TOP WINFRAMER.

 

Elementy te mogą być stosowane zarówno jako płyty adaptacyjne w połączeniu z profilami systemowymi, jak indywidualnie - jako podwalina podokienna, profil obłożeniowy oraz kształtki parapetowe, a także do montażu skrzynek roletowych i żaluzji zewnętrznych.

 

Wraz z odpornością na zginanie (ponad 650 kPa) ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 zapewniają bardzo dobrą nośność dla okien i drzwi. Płyty o grubościach od 20 do 100 mm dają się dopasowywać w rozmiarze i geometrii do szczególnych sytuacji na miejscu budowy poprzez cięcie lub frezowanie.

 

ISO-TOP PŁYTY KONSTRUKCYJNE WF3 mogą być stosowane w kombinacji z innymi komponentami systemu montażu w zewnętrznej warstwie izolacji ISO-TOP WINFRAMER oraz tworzą idealne podłoże dla uszczelnienia 3-płaszczyznowego za pomocą wielofunkcyjnych taśm uszczelniających fugi lub innych produktów systemu ISO3-SYSTEM USZCZELNIEŃ OKIENNYCH firmy ISO-Chemie. 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 4/2021 

 

2021 07 22 5

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec