Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

Zaproponuj kandydata do nagrody Jorma Vitkala Award of Merit
Data dodania: 24.05.21

Cztery lata temu, podczas wydarzenia Glass Performance Days (GPD) w 2017 r., Została utworzona nagroda Jorma Vitkala Award of Merit (JVAM) w uznaniu wybitnych indywidualnych zasług dla przemysłu szklarskiego. Nagrodę tę otrzymał sam Jorma Vitkala jako pierwszy w historii laureat podczas 25-lecia GPD.

 

20210522OP4 1107a

 

Drugą nagrodę w 2019 roku otrzymał najbardziej znany specjalista w dziedzinie szkła i wykładowca prof. James O’Callaghan. Co dwa lata ta nagroda będzie nadal przyznawana podczas każdej ceremonii otwarcia GPD nowemu laureatowi, który został wybrany w drodze międzynarodowej procedury nominacji.

 

20210522OP4 1118a

 

„Chociaż podkreślenie i personifikacja nagrody jest bardzo konkretnym i skutecznym krokiem reklamowym, pragniemy podkreślić, że nagroda została ustanowiona dla dobra wspólnego i postępu przemysłu szklarskiego” - mówi Hautekeer.

 

„Nieustanny postęp w zakresie innowacji i odważne nowe rozwiązania pozwolą na zastosowanie szkła w czołówce projektantów, przemysłu i instytucji badawczych, a także zapewnią nam skuteczną konkurencyjność w doborze materiałów i rozwiązań w budownictwie, motoryzacji i dekoracji wnętrz.

 

Ta nagroda jest naszym szczególnym wyrazem uznania dla czołowych współpracowników w rozwoju przemysłu szklarskiego ”.

 

20210522OP4 1122a

 

Nominacje dla współpracowników, którzy wywarli znaczący wpływ na rozwój międzynarodowego przemysłu szklarskiego, są mile widziane od publiczności do końca czerwca 2021 r. W drodze prostego procesu składania wniosków on-line. Wymagany jest prosty opis istotnych zasług i wkładów kandydata.

 

Formularz nominacji dla kandydatów:

https://events.gpd.fi/event/mbpG0

 

Komisja nominacyjna utworzona przez Glass Industry International Press wybierze zwycięzcę na podstawie zatwierdzonych kryteriów pod koniec lata 2021 r.

 

Ostateczna decyzja o laureacie tegorocznej nagrody zostanie podjęta w tajnym głosowaniu przez komisję nominacyjną. Jean-Paul Hautekeer, przewodniczący komisji, podliczy głosy.

 

Odbiorca JVAM 2021 zostanie ogłoszony podczas ceremonii otwarcia GPD 2021.

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec