Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Francis Cholley przejmuje zarządzanie firmą SWISSPACER
Data dodania: 28.03.22

Z dniem 1 marca 2022 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego firmy SWISSPACER, produkującej ciepłe ramki dystansowe. Dotychczasowy dyrektor zarządzający Victoria Renz-Kiefel objeła stanowisko Dyrektora ds. Systemów i Rozwiązań w Saint-Gobain Niemcy. Jej następcą w SWISSPACER został Francis Cholley.

 

 2022 03 48 1

Z dniem 1 marca 2022 r. stanowisko Dyrektora Zarządzającego objął Francis Cholley, związany z Saint-Gobain od 28 lat. © SWISSPACER

 

Victoria Renz-Kiefel objęła stanowisko Dyrektor Zarządzającej SWISSPACER wiosną 2020 r. Udało jej się bezpiecznie przeprowadzić firmę przez kryzys związany z pandemią COVID-19, a także zapoczątkować wiele ważnych zmian.

 

– Nasz zespół zainicjował wiele działań, które dobrze przygotowały przedsiębiorstwo na przyszłość, takich jak nowy system CRM czy rozwój strategii zrównoważonego rozwoju – podkreśla Renz-Kiefel.

 

Na nowym stanowisku w Saint-Gobain będzie odpowiadać za współpracę w zakresie doradztwa inwestorom, architektom i projektantom na rzecz wszystkich marek Grupy Saint-Gobain.

 

2022 03 48 2

2022 03 48 3

Francis Cholley, nowy Dyrektor Zarządzający SWISSPACER wraz z Victorią Renz-Kiefel dbają o sprawne przekazanie obowiązków i kontynuację dotychczasowej strategii. © SWISSPACER

 

Z dniem 1 marca 2022 r. stanowisko Dyrektora Zarządzającego przejął Francis Cholley, związany z Saint-Gobain od 28 lat. Pracował dotąd na różnych stanowiskach i w różnych organizacjach, ostatnio w regionie Azji.

 

Zdobył również wieloletnie doświadczenie w firmie SageGlass, specjalizującej się w produkcji szyb elektrochromatycznych. Początkowo Francis Cholley będzie kierował SWISSPACER wspólnie z Victorią Renz-Kiefel, co pozwoli zapewnić sprawne przekazanie obowiązków.

 

– SWISSPACER jest globalnym przedsiębiorstwem o wysokiej wartości dodanej, dostarczającym kluczowe komponenty energooszczędnych okien i fasad – mówi Cholley.

 

– Niezwykle zorientowany na klienta i zaangażowany zespół wywarł na mnie duże wrażenie. Prowadziłem już wiele podmiotów wchodzących w skład Grupy Saint-Gobain, ale firma SWISSPACER jest absolutnie wyjątkowa. Cieszę się, że będę mógł kontynuować doskonały kurs, jaki wyznaczyła Victoria Renz-Kiefel.


Więcej informacji na stronie www.swisspacer.com  

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 3/2022

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec