Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Drzwi przesuwne Schüco najczęściej polecane
Data dodania: 17.05.22

Drzwi przesuwne Schüco zostały w tym roku uhonorowane aż dwiema nagrodami w ramach ogólnopolskiego projektu konsumenckiego: Złotym Laurem Konsumenta i Laurem Konsumenta Grand Prix. Prestiżowe wyróżnienia są przyznawane co roku na podstawie głosów oddawanych przez konsumentów, dzięki czemu stanowią wiarygodny miernik popularności marek i produktów w danej kategorii.

 

202204013schu

 

Celem programu Laur Klienta jest wyróżnienie produktów i usług, które cieszą się największym uznaniem wśród polskich odbiorców i są najchętniej polecane. Wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta w danej kategorii otrzymuje firma, która uzyskała najwięcej głosów w sondażu przeprowadzanym na reprezentatywnej próbie klientów indywidualnych.

 

Regularne badania rynkowe pozwalają nie tylko w wiarygodny sposób określić, które marki cieszą się największym zaufaniem i rozpoznawalnością w swoich kategoriach, lecz także śledzić aktualne trendy. W tym roku drzwi przesuwne Schüco zostały nagrodzone podwójne: Złotym Laurem Konsumenta 2022 oraz specjalnym wyróżnieniem Laur

 

Konsumenta Grand Prix przyznawanym produktom, które w ciągu ostatnich trzech lat zajęły najwyższe miejsce w kolejnych głosowaniach. Wysokiej jakości stolarka przekonuje nie tylko doskonałymi parametrami i łatwością obsługi, lecz także starannie przemyślanymi innowacjami, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby odbiorców.

 

 

Niezmiennie wysoka jakość

Jednym ze sztandarowych produktów Schüco cieszących się niezmiennym zainteresowaniem klientów poszukujących wysokiej jakości stolarki, są drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide z PVC-U, które łączą w sobie doskonałe parametry użytkowe z imponującym, nowoczesnym designem.

 

Wysoką stabilność konstrukcji o niewielkich widocznych szerokościach profili zapewniają innowacyjne termoizolowane wzmocnienia w ościeżnicy. Dzięki ich zastosowaniu drzwi tarasowe LivIngSlide mogą osiągać bardzo duże wymiary do nawet 6,5 x 2,8 m i być wyposażone w cztery skrzydła stałe oraz przesuwne. Obsługa dużych elementów nie wymaga przy tym wysiłku, dzięki starannie przemyślanemu mechanizmowi jezdnemu.

 

Odpowiednio zaprojektowane strefy termoizolacyjne w progu i profilach wzmacniających zapewniają przy tym lepszą ochronę cieplną niż wymagają aktualne warunki techniczne. Natomiast wysokiej jakości uszczelki EPDM skutecznie chronią przed chłodem i kondensacją pary wodnej, nawet w newralgicznej strefie naroży. Perfekcyjnie przemyślaną konstrukcję można uzupełnić o szczelny i izolowany cieplnie próg zero milimetrów. Idealnie zlicowany z posadzką element tworzy zupełnie płaskie przejście bez żadnych barier.

 

202204013schu1

 

 

W kierunku kreatywnych rozwiązań

Drzwi podnoszono-przesuwne LivIngSlide są wciąż wzbogacane o nowe warianty konstrukcyjne i dodatkowe wyposażenie, zgodnie ze zmiennymi trendami i oczekiwaniami odbiorców. Teraz są dostępne w imponującej wersji panoramicznej, która umożliwia zwiększenie proporcji przeszkleń ze względu na bardzo wąskie profile skrzydeł stałych i przesuwnych o szerokości zaledwie 72 mm.

 

Pozwala to uzyskać jeszcze szerszy widok na zewnątrz i lepsze doświetlenie pomieszczeń. W tym roku pojawiła się również opcja wyposażenia drzwi przesuwnych z PVC-U w ukryty napęd elektryczny, który umożliwia obsługę dużych skrzydeł przy użyciu przycisku lub panelu zlokalizowanego na ścianie. Dzięki temu stolarka LivIngSlide może być atrakcyjnym uzupełnieniem komfortowych i inteligentnych domów.

 

Realizację dużych przeszkleń, które po otwarciu tworzą imponująco szerokie przejścia, umożliwiają także drzwi składano-przesuwne z PVC-U Schüco LivIng, które są dostępne aż w pięciu typach otwierania. Stolarka o maksymalnej szerokości do czterech metrów łączy nowoczesny design z doskonałymi parametrami izolacyjności cieplnej.

 

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl

 

 

 

01 chik
          sec