Baner 2

Titan Xtra 20, 35, 50
Data dodania: 05.08.10

Centrum Folii Okiennych Warsfoll wprowadza na rynek nową generację zewnętrznych folii wielowarstwowych o podwyższonej wytrzymałości XtraZone.

Folie okienne Titan Xtra 20, 35, 50 należą do grupy budowlanych folii okiennych. Wykorzystują nanotechnologię, która zwiększa parametry słoneczne folii oraz poprawia jej wygląd, zapewniając skuteczniejszą ochronę przed wyblaknięciem. Mogą być stosowane na niemal wszystkich typach szkła. Są wyposażone w klej PS.

WARSFOLL

Folie wyróżniają się naturalnym, szarym zabarwieniem i wydłużoną żywotnością. Charakteryzują się wysokimi parametrami słonecznymi oraz słabym lustrem wewnętrznym. Niski efekt lustra wewnątrz sprawia, że folie dobrze prezentują się w mieszkaniu czy sklepowej witrynie. Odznaczają się doskonałą barierą termiczną, zatrzymując do 74% energii słonecznej (Titan Xtra 20 SR) i 99,7% promieniowania UV.

Folie Titan Xtra bardzo dobrze utrzymują swoje parametry użytkowe bez zmian koloru, zamgleń bądź łuszczenia.

Pozwoliło to objąć je 4-letnią gwarancją dla instalacji na szybach pionowych oraz 2,5 letnią dla instalacji na szybach skośnych i poziomych na ekstremalne warunki pogodowe.

Podczas instalacji konieczne jest silikonowanie wszystkich krawędzi.

WARSFOLL

 

 

 

01 chik
01 chik