Baner 2

MB-EXPO MOBILE
Data dodania: 20.02.14

 

MB-EXPO MOBILE to system ścianek wewnętrznych, z których można wykonać wysokiej jakości segmenty drzwi parkowanych: harmonijkowych i składanych. Ze względu na możliwość zabudowy wysokich pomieszczeń oraz uzyskania szerokich, otwieranych drzwi, doskonale sprawdzi się zarówno w sklepach, galeriach handlowych, centrach targowych, jak również w pomieszczeniach biurowych.

 

2014-01-04-3

 

W skład systemu MB-EXPO Mobile wchodzą profile o wysokości 100 mm i głębokości konstrukcyjnej 35 mm. Głębokość ta jest stała, bez względu na grubość szyb. Maksymalna wysokość paneli drzwiowych wynosi 4 m, a ich maksymalna szerokość: 1,5 m. Można stosować w nich szyby hartowane o grubościach: 8, 10 i 12 mm. Podstawową zaletą tego systemu jest możliwość łatwej zmiany funkcjonalności pomieszczeń i podziału powierzchni wnętrz.

 

 

 

 

2014-01-04-4

Przekrój dolny skrzydła drzwiowego całoszklanego

 

Kształtowniki systemu MB-EXPO Mobile dostosowane są do mocowania, przy minimalnej obróbce, okuć (zamków, zawiasów, zawiesi systemów parkowanych) firm ALUPROF i GEZE. W celu podwyższenia szczelności skrzydła istnieje możliwość zastosowania dolnego uszczelnienia szczotkowego dla profili o wysokości 100 mm. Szyby stanowią elementy nośne konstrukcji, stosowane są zatem w układzie wiszącym.

 

2014-01-04-5

Przekrój dolny skrzydła mobilnego i drzwiowego

 

Sposób ich mocowania jest analogiczny do wersji bazowej tego systemu: poprzez zacisk w górnym zestawie profili. Uszczelki przyszybowe pozostają niewidoczne z obu stron zabudowy. Wspólne z bazowym systemem MB-EXPO są też możliwości kolorystyczne konstrukcji, a także prostota prefabrykacji oraz montażu, która pozwala przeprowadzić całość robót na budowie.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym  
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacj: Świat Szkła 01/2014

 

 

 

 

 

01 chik
01 chik