Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

PRESS GLASS MOBILE
Data dodania: 20.02.14

2014-01-04-6Kllienci, partnerzy biznesowi i pracownicy PRESS GLASS mogą już korzystać z nowej, przeznaczonej na smartfony, aplikacji: PRESS GLASS MOBILE. Obecnie, funkcjonalności udostępnione w czterech wersjach językowych, pozwalają na zarządzanie deklaracjami właściwości użytkowych oraz bezpośrednie kontaktowanie się z firmą.

Aplikacja będzie regularnie rozbudowywana o kolejne, przydatne w codziennej pracy funkcje. Już wkrótce umożliwi np. konfigurację sitodruków oraz dobór szyb do wymagań akustycznych.

 

Aktualnie aplikacja umożliwia wyszukiwanie i podgląd deklaracji właściwości użytkowych dla określonych wyrobów, wyprodukowanych w fabrykach PRESS GLASS oraz ich przesłanie na własne konto e-mail lub drukowanie. Istnieje także możliwość pobrania deklaracji w jednej z kilku dostępnych wersji językowych.

Zgodnie z prawem unijnym, deklaracje właściwości użytkowych to dokumenty obowiązkowo wymagane przy wprowadzaniu na rynek wyrobów objętych tzw. normą zharmonizowaną albo Europejską Oceną Techniczną (EOT). Obecne przepisy zakładają, że tego rodzaju deklaracja musi zostać przekazana w momencie dostawy wyrobu, w formie elektronicznej lub też papierowej (na wyraźne żądanie).

Umożliwienie pobierania deklaracji poprzez aplikację PRESS GLASS MOBILE to nowatorskie rozszerzenie możliwości komunikowania się z firmą i istotne udogodnienie – zarówno dla jej pracowników, jak i klientów oraz partnerów biznesowych.

Aktualnie program można uruchomić na urządzeniach mobilnych iPhone z systemem operacyjnym iOS (wymagana jest wersja 6.0 lub nowsza). W bliskiej przyszłości aplikacji będzie można używać również na iPad’ach i urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym  
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacj: Świat Szkła 01/2014

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik