Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 12 okladka1

Świat Szkła 12/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

  Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

Multitech G – doskonała izolacyjność, ponadprzeciętnie elegancki wygląd
Data dodania: 19.09.18

Multitech G, innowacyjny profil sztywnej ramki dystansowej najnowszej generacji, opracowany przez laboratoria Glass Alliance, wykonany jest z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym, ze specjalną, całkowicie pozbawioną metalu, przezroczystą, wielowarstwową barierą. 

 

 

2018 9 37 1

 

 

Opracowany przez Alu Pro i Rolltech i sprzedawany na całym świecie przez sieć Glass Alliance Network, Multitech G jest pozycjonowany jako produkt o najniższej liniowej przenikalności cieplnej dostępnej obecnie, zapewniając najwyższy komfort w pomieszczeniach, doskonałą efektywność energetyczną i wyjątkowo niską emisję CO2.

 

Charakterystyczna przeźroczystość wielowarstwowej bariery, która pozwala zachować oryginalny kolor profilu dystansowego ze wszystkich stron, gwarantuje to, że ramka Multitech G kreuje estetyczną krawędź szyby zespolonej i czyni ją idealnym do każdego projektu architektonicznego, który wymaga izolacyjnych szyb zespolonych z dwoma lub więcej komorami.

 

Eleganckie wzornictwo i obniżone koszty ogrzewania to tylko niektóre z wielu zalet tej nowej ramki dystansowej, która łączy w sobie wyjątkowo konkurencyjną cenę z wyjątkową łatwością przetwarzania (gięcie w narożach możliwe za pomocą giętarek i specjalnego sprzętu automatycznego lub łączenie za pomocą tradycyjnych narożników).

 

Multitech G występuje we wszystkich najczęściej stosowanych grubościach (od 8 do 24 mm) oraz w kilku kolorach: czarnym (RAL 9004), jasnoszarym (RAL 7035), tytanowoszarym (RAL 9023) i białym (RAL 9016).

 

 

www.fenzigroup.com
www.alupro.it
www.rolltech.dk

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik