Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 05 okladka1

Świat Szkła 5/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Ferro i Dip-Tech wprowadzają przełomowe technologie i atramenty na targach GLASSTEC 2018
Data dodania: 18.11.18

2018 11 2 1a

Ferro, dostawca powłok funkcjonalnych i rozwiązań kolorystycznych do szkła oraz firma Dip-Tech, dostawca cyfrowych rozwiązań do drukowania szkła za pomocą farb ceramicznych, zaprezentowały w w Dusseldorfie swoją kompleksową ofertę druku na szkle, demonstrując rozwiązania dla architektury, motoryzacji, szkło do urządzeń AGD i opakowań szklanych – w tym nowe technologie. 

 


Budowa rynku szkła architektonicznego
Przez cały czas trwania targów firma Dip-Tech prowadziła też demonstracje „na żywo” nowej wersji swojej drukarki do szkła Nera D, do zastosowań w architekturze i projektowaniu wnętrz, wzbogaconej o proces in-line (umożliwiający prace na linii produkcyjnej) dla firm obrabiających szkło na skalę przemysłową, a także inteligentną suszarkę.

 

Odwiedzający stoiska mogli także wypróbować nowy Visualizer – potężne, wizualne narzędzie sprzedaży, łatwo implementowane na dowolnej stronie internetowej, dzięki czemu klienci firm zajmujących się obróbką i zdobieniem szkła (architekci, projektanci wnętrz i użytkownicy końcowi) mogą z wyprzedzeniem zobaczyć, jak będzie wyglądać nadruk na szkle w projekcie docelowym.

 

2018 11 7 1


Firmy Ferro i Dip-Tech zaprezentowały swoją koncepcję modelu komercyjnego budynku na wystawie Glass Technology Live (towarzyszącej targom GLASSTEC), która miała być najważniejszym źródłem inspiracji i innowacji.

 

W wybranych godzinach, architekt Eyal Porat, autor książki Dip-Tech Projects (opisująca kolekcję zastosowań szkła drukowanego dla architektów i projektantów wnętrz) rozdawała podpisane egzemplarz książki szczęśliwym odwiedzającym.

 

2018 11 7 2

 


Zwiększenie wydajności urządzeń dla rynku szkła motoryzacyjnego
Jako uznany lider w produkcji atramentów wykorzystywanych przy produkcji szkła motoryzacyjnego, firma Ferro nieustannie wprowadza innowacje, oferując nowe możliwości i wartość dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego.

 

W czasie GLASSTEC pokazała wiele zastosowań sprawdzonych na rynku tuszów do szkła motoryzacyjnego, a także nowe technologie odpowiadające na najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej, w tym specjalne atramenty czarne i przewodzące na szybko rosnący rynek inteligentnych przednich szyb samochodowych.


Na stoisku Dip-Tech były prowadzone demonstracje „na żywo” nowej, automatycznej drukarki do druku na szkle Nera-V wraz z nowymi, specjalnymi atramentami Ferro do szyb samochodowych.

 

2018 11 7 3

 

Nowa drukarka, zaprojektowana specjalnie dla wyjątkowych wymagań branży motoryzacyjnej, wyposażona jest w szybki, wbudowany automatyczny system indeksowania, który umożliwia indeksowanie i rejestrowanie unikalnych kształtów szyb w sposób płynny, z krótkim czasem cyklu produkcyjnego, wykazując wysoką wszechstronność produkcji.

 

Dzięki tej maszynie technologia cyfrowa oferuje teraz konkurencyjną możliwość druku na szkle samochodowym w dużych seriach.

 


Odwiedzający stoiska mieli niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z ponad 60 członkami zespołu Ferro/Dip-Tech z całego świata, mogąc uczyć się i dzielić się swoimi problemami z ekspertami, a także poznać wyroby wyznaczające trendy w zdobieniu szkła od firm Ferro i Dip-Tech.

 

2018 11 7 4

 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 11/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec