Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

TECGLASS i CUGHER łączą siły na arenie szkła samochodowego
Data dodania: 19.03.20

Firmy Tecglass i Cugher niedawno sfinalizowały umowę dotyczącą uruchomienia nowego partnerstwa techniczno-handlowego w zakresie szkła płaskiego, mającego na celu dostarczenie przemysłowi motoryzacyjnemu kompletnych, wysoce zautomatyzowanych, precyzyjnych linii do masowej produkcji.

 

20200303Cugher-SP-Tecglass-1 low

 

Dzięki temu innowacyjnemu partnerstwu obie firmy mogą zapewnić niestandardowe, niezwykle wszechstronne rozwiązania dla wszystkich rodzajów produkcji.

 

Już jako odnoszący sukcesy gracz w branży szkła samochodowego dzięki szerokiej gamie niestandardowych produktów firma Tecglass doskonale uzupełnia ofertę firmy Cugher, wiodącego dostawcy dla przemysłu szklarskiego, który umacnia swoją pozycję jedynego dostawcy, który jest w stanie zapewnić kompletne systemy „pod klucz” do drukowania na szkle.

 

Dzięki partnerstwu z Tecglass, firma Cugher spodziewa się umocnienia swojej pozycji jako generalnego dostawcy maszyn, który pomaga klientom z branży szkła samochodowego jako wyłącznemu partnerowi w dostawie systemów wykańczania (drukowania) szkła.

 

Obie firmy wspólnie koncentrują się na sektorze o dużym potencjale, w którym mogą oferować wysoce zautomatyzowane, precyzyjne, zintegrowane linie do sitodruku i cyfrowych dekoracji, które zapewniają najszybsze prędkości i wysoką jakość druku, niezawodne wyniki i wysokie standardy energetyczne w celu optymalizacji kosztów produkcji i inwestycje.

 

Strategia zwiększa przewagę konkurencyjną - obie firmy są technologicznymi wzorcami w swoich sektorach i poprzez dzielenie się wiedzą nastawione są na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań odpowiadających potrzebom rynku, które generują znaczną wartość dodaną dla klienta.

 

Jednym z praktycznych celów jest uproszczenie zarządzania wszystkimi projektami drukowania - z najwyższą wydajnością, bez ograniczeń wielkości i kształtu tafli szkła, ultraszybkich cykli produkcyjnych, bezpiecznej i łatwej konserwacji oraz wsparcia technicznego dla każdego uczestnika systemu.

 

Javier Fernandez, współzałożyciel z Manuelem Ramosem firmy Tecglass, wyraził duże zadowolenie firmy z tej umowy: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego nowego partnerstwa. Ci, którzy pracują w sektorze szkła samochodowego, muszą móc polegać na szybkiej, wolnej od błędów produkcji, wysoce elastycznej i dostosowującej się do zmian wprowadzanych w ostatniej chwili.

 

Właśnie to oznacza to nowe partnerstwo: najlepsza dostępna technologia i niezawodność partnerów z dużym doświadczeniem w branży, którzy są świadomi problemów, które mogą pojawić się podczas produkcji i mają kompletne, skoordynowane rozwiązanie na każdą potrzebę ”- kontynuował.

 

Takie zdanie wyraziła Barbara Mazza, dyrektor zarządzająca i dyrektor finansowy Cugher: „Przez ponad 50 lat opracowaliśmy zintegrowane systemy dla sektora szkła samochodowego, poświęcając się codziennie szukaniu lepszych rozwiązań wspierających naszych klientów we wszystkich aspektach produkcji.

 

To zmotywowało nas do współpracy z Tecglass, do połączenia naszej ugruntowanej technologii sitodruku z drukiem cyfrowym, aby dać naszym klientom jednego partnera do budowy systemów zdobienia szkła samochodowego: od najprostszego do najbardziej złożonego i wyrafinowanego ”.

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 03/2020
   

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec