Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

ROLLTECH uruchamia nową stronę internetową i aktualizuje aplikację WINUM dla ekspertów w firmach stosujących ciepłe ramki w szybach zespolonych
Data dodania: 04.08.20

W Rolltech zawsze liczy się wygoda użytkownika. Dzięki nowej stronie internetowej, całkowicie odświeżonemu projektowi i nawigacji, a także zaktualizowanej zawartości aplikacji, która oblicza wartość Psi (liniowy współczynnik przenikania ciepła) dla szyb zespolonych, lider Grupy Fenzi w rozwoju i produkcji ciepłych ramek dystansowych sprawia, że korzystanie z aplikacji umieszczonej w Internecie jest jeszcze bardziej kompletne i łatwe w obsłudze.

 

20200808Rolltech new website lr

 

Zoptymalizowana strona internetowa Rolltech z responsywnym układem wyświetlania, który zapewnia wygodną, wszechstronną nawigację na różnych urządzeniach, jest przeznaczona dla specjalistów w dziedzinie szkła, którzy muszą ocenić kluczowe informacje dla produkcji efektywnych energetycznie izolacyjnych szyb zespolonych.

 

Intuicyjnie i dokładnie przekazuje parametry techniczne szerokiej gamy ciepłych ramek oferowanych przez Glass Alliance - międzynarodową sieć sprzedającą komponenty do szyb zespolonych, w której partnerami są Rolltech, Fenzi i Alu Pro.

 

Nowe funkcje i zawartość odgrywają kluczową rolę w serwisie, który został znacznie wzbogacony o nowe tematy techniczne związane z produktami Grupy. Ulotki, specyfikacje techniczne, certyfikaty i galerie zdjęć jeszcze bardziej ułatwiają dostęp do określonych informacji i ułatwiają zrozumienie zalet każdej technologii.

 

Stała aktualizacja oznacza, że aktualne informacje o produktach i innowacjach są dostępne w czasie rzeczywistym. Szybka reakcja na zapytania o informacje i wyszukiwanie produktów sprawia, że użytkownicy mają łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do potrzebnych im informacji i kontakt z ekspertami.

 

Odświeżenie obejmowało również aktualizacje aplikacji WinUW, opracowanej przez Rolltech w celu obliczenia wartości Psi dla określonych szyb zespolonych za pomocą kilku prostych kliknięć.

 

To szczególnie przydatne oprogramowanie oblicza współczynnik przenikania ciepła na podstawie parametrów różnych ramek dystansowych użytych w projekcie. Obecnie została poszerzona o asortyment Thermix wśród dostępnych ramek dystansowych.

 

Korzystanie z aplikacji WinUW jest naprawdę proste; wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić pewne dane, aby uzyskać wartość Psi dla wszystkich materiałów ram okiennych i drzwiowych oraz standardowych rozmiarów szyb zespolonych utworzonych z udziałem ramek dystansowych oferowanych przez Glass Alliance. Dla każdej kombinacji wyświetlana jest odpowiednia temperatura krawędzi szyby zespolonej.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sześciu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, włoskim i polskim), a oprócz tego, że jest dostępna na wszystkie urządzenia mobilne za pośrednictwem App Store i Google Play, jest również dostępna bezpośrednio na komputerach PC pod adresem ten link: www.winuw.de/rolltech/.

 

Więcej informacji o produktach Rolltech na stronie: www.rolltech.dk

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec