Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Firmy A+W i TUROMAS informują o zawarciu umowy o współpracy
Data dodania: 16.05.19

Po wielomiesięcznych negocjacjach i zakończeniu etapu prac przygotowawczych firmy TUROMAS i A+W Software mają przyjemność poinformować o zawarciu umowy partnerskiej, na podstawie której A+W staje się oficjalnym dostawcą oferowanego przez firmę TUROMAS oprogramowania do optymalizacji dla maszyn do cięcia szkła float i laminatów (VSG).

 

Álvaro Tomás, prezes firmy TUROMAS, zapewnia: — Umowa z A+W, czołowym światowym oferentem przemysłowych rozwiązań w zakresie oprogramowania dla szkła, jest częścią naszego średnio- i długoterminowego planu strategicznego na rzecz jakości, konsolidacji i ekspansji.

 

2019 05 04 1

Od lewej: Peter Dixen, CEO A+W; Álvaro Tomás, Prezes TUROMAS

 

Partnerstwo umożliwi obu przedsiębiorstwom wzmocnienie swojej obecności na rynku, poprawę oferowanego serwisu i wzrost poziomu zadowolenia naszych klientów dzięki współpracy i doświadczeniu dwóch przedsiębiorstw, wiodących w zakresie oferowanych przez siebie technologii.

 

Dzięki swojej obecności w ponad 100 krajach i kompletnej ofercie maszyn do magazynowania, transportu i rozkroju szkła firma TUROMAS jest wzorcową marką w Hiszpanii, Portugalii i całej Ameryce Łacińskiej. Obecna jest również na tak wymagających rynkach, jak Europa, USA, Australia i Środkowy Wschód.

 

Posiadające ponad 1100 klientów na całym świecie i zespół projektowy liczący 50 pracowników przedsiębiorstwo A+W Software od ponad 40 lat oferuje wiodące rozwiązania w obszarach ERP, PPS i optymalizacji rozkroju dla przedsiębiorstw branży szkła płaskiego. CEO A+W Peter Dixen: — Współpraca z firmą TUROMAS odgrywa dla nas bardzo ważną rolę w zdobywaniu międzynarodowych rynków.

 

Dzięki niej możemy sprawić, by nasze oprogramowanie do optymalizacji było użyteczne dla większej liczby klientów, podnieść poziom zadowolenia klientów i w ten sposób ugruntować naszą wiodącą rolę partnera w zakresie oprogramowania dla przemysłu szkła płaskiego.

 

Oferowane przez A+W oprogramowanie do optymalizacji już od 1 lutego 2019 jest standardem we wszystkich nowych maszynach do cięcia produkowanych przez firmę TUROMAS.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 5/2019
  

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec