Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

HEGLA wzmacnia sieć serwisowo-dystrybucyjną w Polsce
Data dodania: 22.09.21

Aby być jak najbliżej swoich klientów i również w przyszłości radzić sobie z wymaganiami coraz szybciej rozwijającego się rynku w Polsce, z dniem 1 października 2021 r. Grupa HEGLA otworzy spółkę zależną we Wrocławiu.

 

 

2021 09 27 1

HEGLA wzmacnia sieć serwisowo-dystrybucyjną w Polsce
W celu rozwijania sieci serwisowo-dystrybucyjnej Grupa HEGLA otwiera 1 października
2021 oddział w Polsce. Za nowy oddział będą odpowiadać Michał Siergiejewicz i Thomas
Wellendorf, którzy aktywnie działają w branży szklarskiej od wielu lat i mają świetne kontakty
branżowe


W nowej siedzibie dostępny będzie zespół sprzedażowo-techniczny, którego zadaniem
będzie udzielanie bezpośredniego wsparcia we wszystkich projektach w regionie, a także
zapewnienie szybkiej, lokalnej pomocy technicznej w kwestiach serwisowych oraz w przypadku
chęci zakupu części zamiennych.

 

„Wrocławski oddział jest kolejnym węzłem w naszej sieci HEGLA, dzięki któremu chcemy
– jako niezawodny partner – przygotować się do dalszego rozwoju”, wyjaśnia CEO
Grupy HEGLA, Jochen H. Hesselbach.

 

 

2021 09 27 4

Dobra współpraca, działanie blisko klienta i serwis na miejscu: Michał Siergiejewicz (dyrektor zarządzający HEGLA Polen) i Bernhard Hötger (COO Grupy HEGLA)

 

Wartość dodana dzięki poszerzonemu, lokalnemu zespołowi serwisowemu

Poszerzony wrocławski zespół uzupełnia globalną sieć lokalizacji serwisowo-dystrybucyjnych Grupy HEGLA. Ponadto we wrocławskim oddziale zostanie utworzone centrum oprogramowania, które będzie dodatkowo świadczyło usługi w zakresie programowania zarówno w zakresie produktów HEGLA, jak również HEGLA-HANIC.

 

„Cieszymy się z wyboru Michała Siergiejewicza na stanowisko dyrektora, ponieważ ma wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej oraz znakomite kontakty w Polsce”, podkreśla COO Grupy Bernhard Hötger. Mając Michała Siergiejewicza w zespole oraz drugiego dyrektora Thomasa Wellendorfa, czujemy się bardzo dobrze przygotowani na rozwój w tym regionie”.

 

Zespół z wieloletnim doświadczeniem branżowym:
Michał Siergiejewicz (38 lat) od 2011 roku aktywnie działa we wszystkich segmentach branży szklarskiej jako profesjonalny doradca. Z kolei Thomas Wellendorf (51 lat) pracuje w Grupie HEGLA już od 2003 roku, jest kierownikiem sprzedaży na Europę Północną, Europę Wschodnią oraz Rosję/WNP.

 

„Thomas Wellendorf należy do pracowników HEGLA, którzy zarówno doświadczyli transformacji zakładów szklarskich, jak i uczestniczyli we wdrażaniu połączonych w sieć i zautomatyzowanych linii produkcyjnych”, dodaje Bernhard Hötger.

 

Utworzenie nowej spółki zależnej oznacza dla naszych klientów jeszcze większą dostępność HEGLA-HANIC, HEGLA boraident i HEGLA-TaiFin. Zespół techniczny i zespół programistów wzmocni globalną obecność i sieć serwisową firm wchodzących w skład Grupy HEGLA.

 

Grupa HEGLA z główną siedzibą w Beverungen oferuje przyszłościowe rozwiązania systemowe w zakresie magazynowania, cięcia, obróbki, a także sortowania szkła płaskiego, samochodowego i funkcyjnego.

 

Do grona naszych klientów na całym świecie należą producenci szkła płaskiego i zakłady przetwórcze specjalizujące się w obróbce i uszlachetnianiu powłok, szkła architektonicznego, samochodowego i funkcyjnego.

 

We współpracy ze spółkami zależnymi HEGLA boraident, HEGLA-HANIC i HEGLA-Taifin Grupa oferuje również kompleksowe rozwiązania do cyfryzacji, laserowego uszlachetniania szkła oraz do wstępnego hartowania i gięcia szkła architektonicznego, a także samochodowego. Ostatnio Grupa HEGLA została rozszerzona o oddziały w regionie MENA i w Singapurze. 

 2021 09 27 2


Thomas Wellendorf będzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego HEGLA Polska i jest znany klientom jako dotychczasowy kierownik sprzedaży na Europę Północną, Europę Wschodnią i Rosję/WNP

 

2021 09 27 3

Michał Siergiejewicz został również nowym dyrektorem oddziału HEGLA Polska. Michał Siergiejewicz pracuje w Polsce i działa w branży szklarskiej od 2011 roku, dzięki czemu cieszy się zaufaniem klientów na rynku lokalnym

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 9/2021  

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec