Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Pionowa linia do cięcia szkła od FOREL z magazynem "pozostałości" szkła po cieciu
Data dodania: 24.12.22

 Pionowa linia cięcia Art. VC do szkła laminowanego została zaprojektowana specjalnie w celu zmniejszenia powierzchni używanej na hali produkcyjnej, maksymalizacji wydajności i wykorzystania automatyzacji.

 

Linia ta jest teraz dostępna z nowym magazynem resztek szkła, służącym do przechowywania pozostałości z ciecia szkła z danego dnia lub zmiany, aby można je było później pobrać i wykorzystać  do cięcia nowych formatów. Wszystko w pełni automatycznie.

 

 

 

zobacz też:

Linia szyb zespolonych z aplikatorem elastycznych ramek dystansowych

Carlo Canino, dyrektor generalny  EUROVETRO (Włochy)
"Rynek zawsze się zmienia, ale czasami pojawia się nowa sytuacja, która staje się nowym utrwalonym standardem. Przedsiębiorca musi obserwować, zastanawiać się i uświadamiać sobie, że kiedy staje przed trendem, inwestuje w tym kierunku, podejmując wszelkie niezbędne kroki".

 

Tak zaczyna się nasze spotkanie z Carlo Canino, właścicielem firmy Eurovetro, założonej w 1987 roku firmy szklarskiej z siedzibą w Catanzaro, która dziś jest jedną z czołowych firm na rynku producentów szkła izolacyjnego w południowych Włoszech.


„Dzisiaj rynek wyraził zapotrzebowanie na większe okna, oferujące jaśniejsze pomieszczenia i lepsze parametry termiczne. Z tego powodu niedawno zmodernizowaliśmy nasz sprzęt o nową linię Forel „High Tech” do szkła izolacyjnego, z maszyną do obróbki krawędzi i aplikatorem elastycznych ramek dystansowych”.

 

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec