Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 04 okladka

Świat Szkła 04/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

GLASSTEC 2018 – Lombarda Machine
Data dodania: 18.09.18

Lombarda Machine jest włoską firmą produkującą giętarki do profili dystansowych i zasypywarki ramek dystansowych. Mottem przewodnim naszej firmy jest wykorzystanie całego naszego doświadczenia i zaangażowania w projektowanie i budowę wspomnianych maszyn, co pozwala nam rozwijać je każdego dnia. 

 

Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować maszyny wydajne i niezwykle łatwe w użyciu, zapewniające maksymalną wydajność przy zachowaniu prostoty ich użytkowania.

 

Naszym celem jest doskonalenie naszych produktów i znajdowanie nowych rozwiązań we współpracy z naszymi klientami aby zaoferować im najwyższe możliwe dopasowanie naszych rozwiązań do ich codziennych potrzeb. Bliskość naszych klientów pozwala nam wprowadzać innowacje, wsłuchiwać się w ich potrzeby, asystować im w trakcie procesu zakupu i dzięki temu sugerować i tworzyć wspólnie z nimi najlepsze możliwe rozwiązania.

 

 

2018 9 4 2

 

2018 9 4 3 

 

 

Jeszcze ważniejsze jest dla nas pozostanie razem z naszymi klientami po instalacji i uruchomieniu naszych maszyn. Nasz skuteczny i jakże potrzebny serwis posprzedażowy zapewnia pomoc w rozwiązywaniu każdego problemu, odpowiada na pytania, pomaga w znalezieniu najlepszej konfiguracji aby osiągać maksymalną wydajność naszych maszyn przy zachowaniu najwyższej jakości gotowego produktu.

 

Nasza giętarka do profili dystansowych jest skonstruowana do gięcia profili aluminiowych i ciepłych ramek, takich jak: Chromatech Ultra, Thermix TX.N Pro, Thermix Low PSI, TGI Spacer M, TGI Spacer Precision, Thermobar, Multitech, Swisspacer Advance, Swisspacer Ultimate.

 

Opracowana została tak, aby była prosta i przyjazna użytkownikowi. Najważniejszą cechą naszych maszyn jest to, że nie ma potrzeby ich przezbrajania i doregulowywania przez operatorów, bez względu na stosowany obecnie rodzaj profilu lub jego rozmiar. Maszyna może przygotowywać prostokąty i modele oraz może pracować z wszystkimi uznanymi programami optymalizującymi na rynku. Ponadto może być podłączona do sieci wewnątrzzakładowych przez Enthernet lub WiFi (Przemysł 4.0)

 

Nasza zasypywarka wypełnia ramki (aluminiowe, stalowe oraz ciepłe ramki) absorbentem wilgoci w sposób w pełni automatyczny. Proces jest realizowany poprzez wiercenie ramki od tyłu, napełnianie ramki absorbentem wilgoci i szczelne zamykanie otworów butylem. Wysokość głowicy roboczej jest regulowana w sposób automatyczny a adaptacja ustawień maszyny do różnych rodzajów ramek dystansowych i różnych szerokości profili przebiega automatycznie bez ingerencji operatora.

 

Nasze maszyny w trakcie pracy zaprezentujemy na Targach Glasstec! Zapraszamy do odwiedzenia nas w Hali nr 17, na stoisku 17C04.

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 09/2018

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik