Zarząd Stowarzyszenia Przetwórców Szkła Budowlanego, które do września 2011 r. funkcjonowało pod nazwą Stowarzyszenie Producentów Szyb Zespolonych, organizuje 4 konferencję branżową  w dniach 20-22.04.2012 r. w hotelu Wityng, w Mikorzynie koło Konina.

 

 

Szczególnie gorąco zapraszamy małe i średnie firmy, gdyż przede wszystkim takie przedsiębiorstwa wspieramy swoimi działaniami już czwarty rok.

 

Nasze spotkanie ma posiadać wymiar bardzo praktyczny i wskazywać przedsiębiorcom nowe możliwości rozwoju i współpracy. Tematy dobierane są specjalnie pod kątem małych i średnich przedsiębiorców i mocno związane są z codziennym funkcjonowaniem na rynku. W tym roku w sposób szczególny chcemy się skupić na innowacyjności przedsiębiorstw.

 

Temat poruszany jest w wielu mediach ale często towarzyszy temu myśl „to nie dla mnie, co ja mogę zmienić, czym może być innowacyjność w mojej firmie i przede wszystkim czy to się opłaca?”.

 

Dużo pytań, na które choćby w części odpowiedzą: prof. dr hab. Ryszard Sowiński, praktyk biznesowy oraz pracownik naukowy Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Piotr Ruta, znany trener umiejętności interpersonalnych oraz Dyrektor Departamentu Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacji PARP Paulina Zadura-Lichota.

 

Oprócz wysłuchania wykładów będzie można uczestniczyć w warsztatach kreatywnych dotyczących innowacyjności.

Przez dwa dni konferencyjne uczestnikom towarzyszyć będą stoiska sponsorów, a wieczorem zapewniamy dobrą zabawę w doborowym towarzystwie.

Udział w konferencji jest też bardzo dobrą okazją do bliższego zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia, poznania jego obecnych członków i sprawdzenia, czy jest to oferta również dla mojej firmy. Dlatego też bardzo zachęcamy do uczestnictwa.

 

Koszt uczestnictwa wynosi 1000 zł netto od osoby (w tym są dwa noclegi, wyżywienie, materiały konferencyjne, udział w wykładach i warsztatach kreatywnych oraz wieczorne spotkanie integracyjne).

 

Formularz zgłoszeniowy oraz program dostępne są na stronie www.polskieszyby.pl.
Tel. kontaktowy organizatora: 61 816 29 19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ważna informacja!
Od sierpnia 2011 r. Stowarzyszenia Przetwórców Szkła Budowlanego jest koordynatorem Klastra Przetwórców Szkła Budowlanego skupiającego firmy z województw Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego, Politechnikę Poznańska oraz Koszalińska Izbę Przemysłowo-Handlową. Inicjatywę tę poparli Marszałkowie obu województw.

 

  Miesięcznik Świat Szkła objął nad konferencją branżową patronat medialny  

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

więcej informacj: Świat Szkła 3/2012

 

  • Logo - alu
  • Logo aw
  • Logo - fenzi
  • Logo - glass serwis
  • Logo - lisec
  • Logo - mc diam
  • Logo - polflam
  • Logo - saint gobain
  • Logo termo
  • Logo - swiss
  • Logo - guardian
  • Logo - forel
  • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.