Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Moskitiera okienna HAFT S.A.
Data dodania: 04.06.14

 

2014-05-02-4Przezroczysta tkanina w formie drobnej siateczki, z której wykonane są moskitiery HAFT S.A., zapewnia doskonałą ochronę przed wpadającymi do mieszkania owadami.

 

Niezwykle szczelna struktura skutecznie uniemożliwia nawet najdrobniejszym insektom przedostanie się do środka. Siateczka stanowi subtelną osłonę, zapewniając jednocześnie stały dostęp światła dziennego i przewiew powietrza.

 

Montaż ramkowej moskitiery HAFT S.A. jest niezwykle prosty. Nakładana jest ona za pomocą taśmy z rzepem, przyklejanej do zewnętrznej ościeżnicy okna, co umożliwia jej szybkie mocowanie i ewentualny demontaż.

Dzięki takiemu systemowi zaczepiania moskitiera nie wpływa w żaden sposób na funkcjonalność okna, pozwalając na jego wygodne użytkowanie. Również czyszczenie drobnej struktury siateczki nie sprawia kłopotu – tkaninę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, by usunąć z jej powierzchni zabrudzenia.

 

W ofercie firmy HAFT S.A. dostępne są moskitiery w kolorze białym i czarnym, w rozmiarze 150x130 cm. W komplecie znajduje się również taśma do montażu na ramie okiennej. Cena zestawu 10,99 zł.

www.haft.com.pl 

 Całość artykułu w wydaniu drukowanym  I elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacj: Świat Szkła 05/2014

 

 

 

 

01 chik
01 chik