Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

baner klej do luster 7 7 2021

 

 Banner Firma Vitrum fiale

 

 

480x100

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
   
Wiosenna promocja Vetrex
Data dodania: 01.05.21

Do 18 maja br. trwa promocja Vetrex. W ramach akcji „Wiosna z rabatem” można kupić ze zniżką do 20% wybrane modele okien i drzwi tarasowych, a także drzwi zewnętrzne oraz naświetla do drzwi.

 

Klienci mogą uzyskać rabat do 20% przy zakupie przesuwnych drzwi tarasowych Patio w systemach LUM’UP i V82, drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 oraz drzwi zewnętrznych Premium i naświetli do drzwi. Promocją objęte zostały także okna LUM’UP i V82, na które przysługuje rabat do 20% lub ukryte zawiasy bez dodatkowych opłat.

 

20210433vetrex1 Wiosenna promocja Vetrex FotVetrex

 

„Promocję przygotowaliśmy z myślą o klientach, dla których ważną rolę odgrywa wysoka jakość. Mają oni do wyboru szeroki zakres możliwości i rozwiązań technologicznych w zakresie stolarki okienno-drzwiowej, od designerskich okien wpuszczających do wnętrz więcej światła, przez przeszklenia wielkoformatowe, aż po drzwi zewnętrzne.

 

Wszystko to pozwoli inwestorom dopasować produkty do konkretnych projektów architektonicznych. Oferujemy również jedną z najdłuższych na rynku gwarancji. Dokonując zakupu u naszych Partnerów Handlowych klienci mogą skorzystać także z usługi profesjonalnego montażu” – mówi Marta Leszczyńska, Marketing Manager Vetrex.

 

20210433vetrex2 Okna Vetrex FotVetrex

 

Okna Vetrex charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i atrakcyjnym wyglądem. W wersji z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi zapewniają wysoką termoizolacyjność. Współczynnik Uw dla modelu V82 wynosi przy takim wyposażeniu 0,77 W/(m²·K), a dla LUM’UP – 0,8 W/(m²·K). Dzięki zastosowaniu potrójnego systemu uszczelek uzyskano szczelność w najwyższej, czwartej klasie.

 

Dostępne w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych profile stwarzają duże możliwości aranżacyjne. Okna mogą zostać wyposażone w ukryte zawiasy, które podnoszą walory estetyczne i dodatkowo zwiększają szczelność. Wyróżnikiem modelu LUM’UP są węższe profile o minimalistycznym designie i większa powierzchnia szyb. Wpuszcza on do 27% więcej naturalnego światła niż standardowe okna.

 

Drzwi tarasowe Vetrex umożliwiają tworzenie przeszkleń wielkoformatowych. Systemy podnoszono-przesuwne Vetrex Slide 70 i Vetrex Slide 82 osiągają wymiary do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości. Ich zaletą jest również komfort użytkowania. Nawet przy dużych rozmiarach skrzydło przesuwa się swobodnie. Dodatkowo model Vetrex Slide 82 jest standardowo wyposażony w niski próg z nakładką „bez barier”.

 

20210433vetrex3 Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Vetrex FotVetrex

 

Systemy podnoszono-przesuwne z pakietem 3-szybowym i ciepłymi ramkami dystansowymi gwarantują wysoką izolacyjność cieplną. Współczynnik Uw wynosi 0,79 W/(m²·K). Przy nieco mniejszych przeszkleniach sprawdzają się drzwi odstawno-przesuwne Patio Air Vetrex i uchylno-przesuwne Patio Automatic Vetrex. Można je wykonać w maksymalnych wymiarach 3 m szerokości i 2,5 m wysokości. Systemy te są wyposażone w specjalne hamulce zapewniające łagodne domykanie.

 

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex dobrze chronią przed czynnikami zewnętrznymi, zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie stanowią efektowną ozdobę budynku. Współczynnik przenikania ciepła Ud dla modeli pełnych wynosi 0,76 W/(m²·K), a dla przeszklonych – 0,84 W/(m²·K). Z kolei odporność na obciążenie wiatrem jest w klasie C5.

 

20210433vetrex4 Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex FotVetrex

 

By zwiększyć poziom bezpieczeństwa, drzwi wyposażono m.in. w zabezpieczenia antywyważeniowe i zasuwnicę z trzypunktowym ryglowaniem, a w modelach z przeszkleniami zastosowano szybę klasy P4. Oryginalne wzornictwo, bogata paleta kolorystyczna i efektowne elementy dekoracyjne ułatwiają dopasowanie drzwi do projektu budynku. Drzwi Premium Vetrex dostępne są również w wersji z przeszkleniami i naświetlami.

 

Szczegółowe informacje na temat produktów objętych promocją można uzyskać w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży Vetrex oraz pod adresem www.vetrex.eu/promocje.
***

Vetrex to jeden z kluczowych producentów okien PVC i drzwi zewnętrznych z segmentu premium. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku. Działa od 1997 roku, a od 6 lat należy do Grupy Liebot – francuskiego konsorcjum, które jest liderem europejskiego rynku w produkcji okien, drzwi i fasad. Produkty sprzedawane są w Polsce i w całej Europie.

 

Do produkcji wykorzystywane są sprawdzone i uznane na świecie rozwiązania dostarczane przez renomowanych zachodnioeuropejskich i polskich dostawców. Produkty Vetrex przechodzą specjalistyczne testy i są badane zarówno w laboratorium Vetrex, jak i w notyfikowanych placówkach badawczych (takich jak Instytut Techniki Okiennej IFT Rosenheim, Laboratorium Techniki Budowlanej w Dąbrowie Górniczej, Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej z Wałbrzycha czy Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie nadzorowany przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa). Otrzymane na ich podstawie certyfikaty potwierdzają wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

 

 

 

01 chik
01 chik