Baner 2

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL wyruszyło w trasę
Data dodania: 13.05.14

 

Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia! MEGA RoadShow znów wyrusza w trasę

Już po raz trzeci w trasę wyruszyło w trasę Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL. Misja? Szkolić, prezentować oraz wymieniać doświadczenia z fachowymi wykonawcami. Od kwietnia do października szkolenia praktyczne odbywać się będą w całej Polsce.

 

20140505rockwool-roadshow


Sprawdzona metoda i coś ekstra
Każdy, kto odwiedzi Mobilne Centrum Szkoleniowe, będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę, wymienić doświadczenia w gronie profesjonalistów, nawiązać nowe znajomości branżowe oraz z bliska przyjrzeć się i samemu wykonać ocieplenie poddasza lub ściany. Mając w pamięci sukces poprzednich edycji, organizatorzy wydarzenia postawili na sprawdzone metody szkoleniowe.

 

20140505rockwool2

 

– Szkolenia w ramach MEGA RoadShow kierowane są do wykonawców pracujących na co dzień z wełną przy ocieplaniu poddaszy czy ścian. Mogą oni samemu w praktyce pod okiem naszych ekspertów wykonać ocieplenie ściany zewnętrznej metoda lekką mokrą lub zamontować wełnę na poddaszu – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

 

20140505rockwool3


Witaj w Klubie
Udział w MEGA RoadShow 2014 stanowi także okazję do wstąpienia w szeregi Klubu Superwykonawcy. – Członkostwo w Klubie, poza bogatym zapleczem merytorycznym, zapewnia też kompleksowe wsparcie marketingowe.

 

20140505rockwool4

 

Certyfikowani Wykonawcy ROCKWOOL nie dość, że zyskują potwierdzenie swych kwalifikacji i konkretne argumenty w rozmowach z inwestorami, to mogą też liczyć na narzędzia pomocne w promocji własnego biznesu – m.in. własną stronę internetową, banery na budowę, ubrania robocze czy oznaczenia na samochody – dodaje Glapa.

 

20140505rockwool5


Ruszyła machina szkoleniowa
Pierwszym przystankiem na mapie MEGA RoadShow 2014 była Warszawa. W jej ślady pójdzie w tym roku 28 polskich miast. Poza dużymi aglomeracjami, takimi jak Kraków, Wrocław, Łódź czy Gdańsk, ekipa MEGA RoadShow odwiedzi także mniejsze ośrodki – tak, by wszyscy zainteresowani nie musieli pokonywać długich kilometrów. Dwudniowe szkolenia odbywać się będą aż do października. Rozkład jazdy Mobilnego Centrum Szkoleniowego znaleźć można pod adresem: http://www.rockwool.pl/wykonawca/s/roadshow

 

20140505rockwool6