Roto Technologia Okien i Drzwi uruchamia interaktywny portal dla klientów. Roto ON to innowacyjna baza danych z informacjami technicznymi i logistycznymi o elementach systemów Roto do okien i drzwi. Nowe narzędzie ułatwi codzienną pracę technologom, specjalistom produkcji, handlowcom, dilerom czy serwisantom.

 

 20240102Roto ON 1

Kompleksowa baza danych umożliwia łatwy dostęp do informacji o poszczególnych elementach okuć do okien i drzwi balkonowych a także pełnego asortymentu produktów do drzwi wejściowych. Fot Roto

 

Nowa platforma internetowa Roto ON została stworzona z myślą o usprawnieniu pracy wszystkich korzystających z rozwiązań Roto. Kompleksowa baza danych on-line umożliwia łatwy dostęp do informacji o poszczególnych elementach okuć do okien i drzwi balkonowych, a także pełnego asortymentu produktów do drzwi wejściowych. Użytkownicy mają szybki wgląd do opisów technicznych: rysunków, linków do dokumentacji, katalogów, instrukcji montażu, badań, a także danych logistycznych: terminów dostaw, sposobu pakowania, cen czy grup rabatowych. Pełne dane są zawsze pod ręką w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

 

Jak działa Roto ON?
Wystarczy kilka sekund, by znaleźć potrzebne informacje. Specjalna wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie po numerze SAP, nazwie lub kategorii produktowej. Baza Roto ON jest zawsze aktualna, pozwala na bieżące uzupełnianie danych o produktach, informowanie o zmianach i nowościach. Platforma dostosowuje funkcjonalność do potrzeb, umożliwiając dostęp jedynie do wybranych miejsc lub kategorii.

 

20240102Roto ON 1

Wystarczy kilka sekund, by znaleźć potrzebne informacje. Specjalna wyszukiwarka umożliwia szybkie odnalezienie po numerze SAP, nazwie lub kategorii produktowej. Fot Roto.

 

Zalety Roto ON:

-  Łatwe wyszukiwanie kompleksowych informacji o produktach
-  Aktualność danych – zawsze na bieżąco
-  Możliwość szybkiego uzupełniania informacji, zgodnie z potrzebami
- Wskazówki produkcyjne, logistyczne i techniczne na wyciągnięcie ręki
- Otwarty dostęp dla wszystkich zainteresowanych, z odpowiednimi zabezpieczeniami w celu ochrony danych osobowych

 

Dla kogo Roto ON?
Roto ON jest dostępny dla wszystkich klientów – producentów okien i drzwi, pracowników różnych działów którzy poszukują informacji o poszczególnych elementach. W kolejnym etapie dostęp będzie sukcesywnie rozszerzany zgodnie z potrzebami klienta np. o salony sprzedaży czy serwisantów okien.

 

Jak uzyskać dostęp?
Wystarczy wejść na stronę www.roto-on.com i zarejestrować się, by otrzymać dostęp do Roto ON. Następnie regionalny przedstawiciel Roto uruchamia możliwość korzystania z narzędzia.

 

20240102Roto ON 1

Roto ON - innowacyjna platforma internetowa została stworzona z myślą o usprawnieniu pracy wszystkich korzystających z rozwiązań Roto: od technologów przez specjalistów produkcji, handlowców, po dilerów czy serwisantów. Fot Roto

 

Zaangażowanie w digitalizację i działania na rzecz obsługi klienta są jednym z najważniejszych obszarów strategii Roto. Zaloguj się i włącz swój dostęp do pełnych danych z Roto ON!

 

20240102Roto ON 4

„Baza Roto ON, którą oddajemy w ręce naszych klientów to autorskie narzędzie opracowane z uwzględnieniem dynamiki polskiego rynku stolarki w celu szybszej i wygodniejszej obsługi cyfrowej. Pracujemy już także nad kolejnymi wersjami językowymi, dla użytkowników z innych rynków” – mówi Marcin Chrostowski IT manager w Roto Foto Roto

 

Perspektywy na zagraniczne rynki
„Baza, którą oddajemy w ręce naszych klientów to autorskie narzędzie opracowane z uwzględnieniem dynamiki polskiego rynku stolarki w celu szybszej i wygodniejszej obsługi cyfrowej. Stworzyliśmy je słuchając uważnie naszych klientów, tak by wszystkim operującym naszym produktem usprawnić codzienną pracę” – mówi Marcin Chrostowski, IT manager w Roto. „Dążymy do tego, by Roto ON umożliwiał uzyskanie informacji zwrotnej od partnerów, platforma jest na bieżąco uzupełniana i rozwijana o nowe i funkcje. Pracujemy już także nad kolejnymi wersjami językowymi, dla użytkowników z innych rynków”.

 

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.