Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Z DOMARem urządzamy bez dramy
Data dodania: 07.09.22

Już 13 września podczas pierwszego bezpłatnego webinarium „Urządzamy bez Dramy” dowiemy się, jak spośród tysiąca dostępnych elementów wyposażenia wybrać najciekawsze i najmodniejsze rozwiązania. Jak umiejętnie łączyć pozornie odległe elementy, na co zwracać uwagę przy remontach, wykończeniu i aranżacji wnętrz? Odpowiedzi na te pytania, jak i wiele innych, udzielą ekspertki z wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR – Sylwia Gulewicz-Wysocka oraz Aldona Mioduszewska.

 

20220808Z DOMARem urzadzamy bez dramy 


O tym, jakim wyzwaniem jest urządzanie czy remontowanie mieszkania, wiemy doskonale. Ileż par niemal nie rozstało się przez remont, a żarliwe kłótnie i „dramy” wybuchają, gdy tylko domownicy nie zgadzają się w kwestii wystroju! Dlatego też coraz częściej poszukujemy inspiracji i porad wnętrzarskich u profesjonalistów, bliskich nam osób, a nawet podglądamy znanych influencerów.

 

Aby pomóc przejść „bezboleśnie” przez domową rewolucję remontową czy aranżacyjną, specjalistki z Galerii Wnętrz DOMAR - Sylwia Gulewicz-Wysocka oraz Aldona Mioduszewska - postanowiły stworzyć cykl webinariów pod tytułem „Urządzamy bez Dramy”, w którym łączą znajomość trendów i wyczucie estetyki z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą o remontowaniu czy urządzaniu wnętrz. Wzięcie udziału w tym bezpłatnym webinarze jest niezwykle proste – wystarczy zapisać się na stronie https://domar.pl/webinary/

 


Prowadzące opowiadają lekko i przyjaźnie udowadniając, że zaprojektowanie własnej przestrzeni nie musi być procesem trudnym, żmudnym i okupionym domowymi „dramami”. W interesujący i zabawny, a przede wszystkim profesjonalny sposób, pokazują jak poradzić sobie z niemal każdym problemem wnętrzarskim.

 

Gospodynie wirtualnych spotkań to postacie znane wrocławianom, ale nie tylko. Architekt wnętrz, Sylwia Gulewicz-Wysocka, od lat prowadzi Bezpłatne Porady Architekta w Galerii Wnętrz DOMAR. Przeprowadza klientów przez meandry aranżacyjne – od remontu po ostateczne wyposażenie wnętrz. Wiele poruszanych podczas bezpłatnych webinarów tematów to właśnie odpowiedzi na zapytania klientów, zadawane w trakcie tych porad. Okazuje się bowiem, że często wyzwanie, jakim jest aranżacja wnętrz, po prostu nas przerasta.

 

Z kolei Aldona Mioduszewska, dyrektor marketingu w Galerii Wnętrz DOMAR, dzieli się swoją pasją - historią designu - w audycji Domowa Galeria Stylu, na antenie radia RAM, a także wykłada historię designu w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim.

 


Urządzamy bez dramy - czyli jak?
Każdy z bezpłatnych webinarów poświęcony jest konkretnemu problemowi, który pokazuje i rozwiązuje Sylwia na przykładzie aranżacji w Galerii Wnętrz DOMAR. Z kolei Aldona, nawiązując do tematyki webinaru, opowiada anegdoty i ciekawostki na temat wzornictwa. Cel każdego odcinka jest jeden: pokazanie, jak bez zbędnych problemów i „dram” stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia.

 

Najbliższy odcinek poświęcony będzie „niebezpiecznym związkom” czyli pozornym, często stereotypowym wyobrażeniom, że „coś do siebie nie pasuje”. Prowadzące znakomicie udowadniają, że początkowi antagoniści tworzą udany mariaż wnętrzarski. Sylwia pokaże to na konkretnych przykładach z wnętrza galerii, a Aldona odsłoni kulisy wprowadzenia do naszych domów ciekawych i nowych elementów, opisywanych w odcinku, łącząc całość w fascynujące i ciekawe historie.

 

Cykl „Urządzamy bez dramy” dostępny będzie na stronie Galerii Wnętrz DOMAR oraz platformie Youtube, gdzie oprócz trzydziestominutowych odcinków, dodatkowo znajdziemy pomocne tipy oraz zabawne bloopery. Aby na żywo uczestniczyć w bezpłatnym webinarze, wystarczy zapisać się na stronie https://domar.pl/webinary/
Na uczestników czekają również niespodzianki od partnerów odcinka a dociekliwi będą mogli zadać pytania prowadzącym.

 

„Urządzamy bez Dramy” to inicjatywa, mająca na celu bezpłatną pomoc remontującym i wyposażającym wnętrza, a także pozwalająca uporządkować wiedzę na temat stylów i trendów. Rozpoczynający się 13 września cykl opracowano na podstawie najczęstszych zapytań klientów, a program w ciekawy i angażujący sposób przedstawi wnętrzarskie problemy oraz ich rozwiązania.

 

Przeplatany porywającymi anegdotami i historiami, umożliwi lepsze zrozumienie wnętrzarskich niuansów - począwszy od łączenia kolorów, po praktyczne podejście do tworzenia aranżacji, od wyboru materiałów – po zakończony sukcesem remont. DOMAR-owe specjalistki oczarują uczestników wiedzą, humorem oraz trafnością rad, a lekka atmosfera webinariów prowadzonych w pięknych salonach Galerii Wnętrz DOMAR, stworzy przyjazną platformę edukacyjną dla poszukujących konkretnych rozwiązań i inspiracji do stworzenia idealnej, domowej przestrzeni.

 

Zapisy ruszają już! Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy zapisać się na stronie:
https://domar.pl/webinary/

 

O Galerii Wnętrz DOMAR:
Wrocławska Galeria Wnętrz DOMAR to jedna z największych galerii wyposażenia wnętrz w Polsce. Na 24 000 m² swoje stoiska ma ponad 100 najemców, którzy mają w swojej ofercie produkty wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych - począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna a nawet systemy do inteligentnych domów. Ponadto w Galerii Wnętrz DOMAR znajdują się: market Biedronka i drogeria Rossmann a także restauracja, klub fitness, szkoła tańca, bank i apteka. www.DOMAR.pl 

 

 

 

01 chik
          sec