Aktualne wydanie

2022 05 okladka1

Świat Szkła 5/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-003a

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Olśniewająca trwałość – lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven
Data dodania: 12.08.15

Lakierowane powierzchnie, choć prezentują się bardzo efektownie w promieniach słońca, są niestety bardzo narażone na różnego typu odpryski oraz skazy. Jednak już dziś szybko i skutecznie możemy pozbyć się tych uporczywych ubytków, sięgając po bogatą linię lakierów w spray’u Super Color firmy Den Braven. Nie tylko przywrócą one dawny blask dowolnej powierzchni, ale także odmienią wygląd wielu zapomnianych domowych sprzętów. 
Malowanie od ręki

 

 20150808lakier w sprayu super color den braven

 

Specjalistyczne lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven stworzone zostały z myślą o kryciu powłoką malarską powierzchni stalowych, metalowych, kamiennych, ceramicznych, szklanych, drewnianych, a także wykonanych z pewnych rodzajów tworzywa sztucznego. Doskonałe zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych, pionowych oraz poziomych. Gwarantują nie tylko idealną przyczepność oraz bardzo dobre krycie, ale także wyjątkowo krótki czas schnięcia, dzięki czemu w mgnieniu oka możemy cieszyć się estetycznym wyglądem dowolnych powierzchni.

 

Co ważnie, do ich użycia nie potrzeba pędzli, mieszadeł, rozcieńczania, ani żadnych dodatkowych narzędzi. Dowolną puszkę lakieru Super Color firmy Den Braven należy jedynie energicznie wstrząsnąć przez kilka minut, a następnie rozpylić jej zawartość na dedykowaną nawierzchnię. Lakiery Super Color firmy Den Braven to także gwarancja solidnej oraz odpornej na ścieranie warstwy dekoracyjno-ochronnej, która nada nowe oblicze zarówno drobnym detalom dekoracyjnym, jak i większym elementom wykończeniowym w domu i ogrodzie.

 

Siedmiu wspaniałych

Wybierając linię lakierów w spray’u Super Color firmy Den Braven możemy doświadczyć aż siedmiu różnych wymiarów ekspresowego malowania. Super Color Universal to wszechstronny lakier stworzony na bazie żywicy alkidowej, który dostępny jest aż w 28 kolorach. Super Color Primer to z kolei antykorozyjny podkład pod lakiery syntetyczne, który ma za zadanie skutecznie zagruntować metalowe powierzchnie przed nałożeniem warstwy dekoracyjnej. Dostępny w 5 klasycznych kolorach Super Color Metallic stanie się najlepszym przyjacielem miłośników motoryzacji, w mgnieniu oka usuwając nieestetyczne zarysowania na karoserii samochodowej.

 

Super Color Chrome pozwoli uzyskać ciekawe krycie o metalicznym, lśniącym wykończeniu. Grzejniki, rury wydechowe, kominki oraz inne elementy narażone na działanie wysokich temperatur najlepiej malować lakierem Super Color High Temperature, który swą wyjątkową odporność zawdzięcza formule opartej na żywicy silikonowej. Przyciągające wzrok wykończenie uzyskamy natomiast sięgając po Super Color Fluorescent – lakier z efektem odblaskowym, który idealnie nadaje się także do wszelkiego rodzaju symboli oraz znaków ostrzegawczych. Ostatnim w gronie lakierów w spray’u firmy Den Braven jest Super Color Epoxy, przeznaczony do renowacji wanien, brodzików, zlewów, białych powierzchni emaliowanych, a także sprzętów AGD, mebli oraz narzędzi.

 

Lakiery w spray’u Super Color firmy Den Braven stwarzają nieograniczone możliwości zastosowań. Dzięki nim w łatwy oraz przyjemny sposób usuniemy chociażby większość niewielkich, pojawiających się z dnia na dzień skaz, które z biegiem lat zakłócać mogą estetykę domu i ogrodu.

 

www.denbraven.pl

 

 

 

01 chik
          sec