Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

OKNOPLAST z nagrodą TopBuilder dla proekologicznego okna PRISMATIC
Data dodania: 17.04.20

Okno PRISMATIC od OKNOPLAST zostało docenione w prestiżowym konkursie TopBulider. Jury konkursu zwróciło uwagę na proekologiczne rozwiązania i perspektywę wielu korzyści. Nagroda jest doskonałą rekomendacją dla wszystkich osób planujących wymianę lub kupno okien w najbliższym czasie.

 

20200402oknop

 

Okno PRISMATIC od OKNOPLAST otrzymało nagrodę TopBuilder w kategorii nowość roku. Jury zwróciło uwagę na fakt, że PRISMATIC oprócz najwyższej jakości wykonania posiada wysokie właściwości proekologiczne, ekonomiczne, a ponadto – dzięki obniżonym o 10mm profilom – sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

 

To właśnie m.in. za sprawą autorskich profili możliwe zostało uzyskanie tak szerokich możliwości technicznych oraz wizualnych. Produkt, poprzez zastosowanie niskiego współczynnika przenikania ciepła Uw = 0,8 W/m2K pozwala chronić dom przed jego utratą, co wpływa na zwiększenie oszczędności domostwa.

 

Jest nam bardzo miło, że nasze nowoczesne proekologiczne okno PRISMATIC zostało nagrodzone przez kapitułę konkursu TopBuilder. Traktujemy to wyróżnienie jako stempel potwierdzający najwyższą jakość i docenienie naszych wysiłków by oferować naszym klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. – podsumowuje Magdalena Cedro- Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

 

20200402oknop1

 

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. W konkursie nagradzane są najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, a także usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. Jury bardzo skrupulatnie analizuje rynek i produkty, które się na nim pojawiły, a sama nagroda jest doskonałą rekomendacją dla inwestorów

 

Okno PRISMATIC do końca kwietnia można kupić w atrakcyjnej cenie w promocji Bezpieczna Rezerwacja, szczegóły: https://oknoplast.com.pl/promocje/promocja-wiosenna/

OKNOPLAST

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik