Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 03 okladka1

Świat Szkła 03/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

20200909przeciwpozarowe przegrody budowlane

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

 

baner4 abprojekt

Okno pełne designu
Data dodania: 10.06.20

Dom to nasza oaza, w której powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Warto więc zadbać o odpowiednie jego wykończenie. Okna są niezbędnym elementem, które zapewnią nam dostęp do światła, jednocześnie ozdabiając pomieszczenie. Na rynku znajdziemy więc system PIXEL o niezwykle nowoczesnym wyglądzie. Okna te są zaprojektowane według najnowszych trendów na rynku przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych. Wybór okien PIXEL to inwestycja, która będzie cieszyła przez wiele lat.

 

2020051oknoplast 11oo

 

Warto zadbać o samopoczucie i komfort we własnym domu. Odpowiednio dobrane okna mogą sprawić, że będziemy czuć się w nim jeszcze lepiej. Okna PIXEL z oferty OKNOPLAST zapewnią nam dużo światła, wysoki poziom termoizolacji i designerski wygląd.

 

Nowoczeny design

OKNOPLAST jest znany z tego, że wyznacza trendy i czerpie z najnowszych technologii. Okno PIXEL to nie tylko gwarancja jakości i wysokich parametrów technologicznych, to także nowoczesny design, który może nadać charakteru naszemu domowi. Dzięki wąskiemu profilowi PVC o wyrafinowanym, kanciastym kształcie z zaprojektowaną specjalnie do tego modelu kwadratową klamką sprawia, że okna wpasowują się w najnowsze trendy i jednocześnie są ponadczasowe. Prostota i dopracowanie każdego detalu okna sprawia, że możemy stworzyć z nim niezwykle eleganckie i stylowe wnętrze. Do tego możemy wybierać wykończenie ramy spośród wielu oklein, w tym drewnopodobnych, jak np. Turner Oak Woodec, czy okleiny świetnie imitujące beton, dzięki czemu dopasujemy okna zgodnie z naszą designerską koncepcją.

 

 

Więcej światła

Okno PIXEL posiada smukłe i eleganckie 6-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane w klasie A o szerokości zabudowy 70 mm. Cieńsza rama okna gwarantuje uzyskanie do 22% więcej światła, więc świetnie sprawdzi się również w bardziej zaciemnionych mieszkaniach. Zwiększona powierzchnia szyby przy zastosowaniu tafli szybowych o maksymalnej przejrzystości w znacznym stopniu rozświetli pomieszczenie, a więcej światła zapewni nam lepsze samopoczucie i wprawi w pozytywny nastrój.

 

 

Trzymamy ciepło

Przy wyborze okien warto zwrócić uwagę również na współczynnik przenikalności ciepła. Dobra termoizolacja zapewni nam wysoki komfort przebywania we własnym domu. Dzięki niej można również zaoszczędzić na ogrzewaniu w chłodniejsze dni. Okno PIXEL zostało opracowane przez technologów z laboratorium OKNOPLAST, dzięki czemu udało się wypracować wysoki poziom termoizolacji przy jednocześnie zachowanym smukłym profilu okiennym. Maksymalny współczynnik przenikalności ciepła Uw (czyli dla całego okna) jaki został osiągnięty, wynosi 0,8 dla profilu 70 mm. Okno Pixel zapewnia wysoką technologię i nowoczesność oraz staje się dumą właścicieli.

OKNOPLAST

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik