Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 10 okladka

Świat Szkła 10/2022

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

 banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Otwórz się na wiosenne nowości! Start sezonowej promocji marki OknoPlus
Data dodania: 16.03.21

Cytując klasyka: „jak jest zima, to musi być zimno”, ale gdy mrozy odpuszczają, wraz ze znikającym śniegiem topnieją ceny rozwiązań OknoPlus. Tej wiosny producent przygotował coś specjalnego – produkty PVC i ALU ze zniżką nawet do 39% oraz cały pakiet korzyści i bonusów. Obejmują one również marcową premierę – ekonomiczne, ekologiczne i designerskie drzwi Reveal. Promocja trwa do 31 maja.

 

20210303oknoplus1

 

Sezon budowlany rusza pełną parą, zimowe przestoje odchodzą w zapomnienie, a budynki znów zaczynają piąć się w górę. To doskonały moment, by odwiedzić salony OknoPlus i skorzystać z szerokiego wachlarza innowacyjnych rozwiązań, fachowego doradztwa oraz zakupić produkty producenta z dużym, atrakcyjnym rabatem.

 

20210303oknoplus1a


Co tej wiosny przygotował dla klientów OknoPlus? Nowość – prawdziwa REVEALacja
Choć mogłoby się wydawać, że o drzwiach powiedziano już niemal wszystko, tej wiosny na scenę wkracza zupełnie nowy gracz, który wywoła na rynku niemałe zamieszanie! Produkt w klasie premium i cenie przyjaznej dla każdego portfela? To możliwe! Drzwi Reveal to doskonały standard izolacyjności termicznej, przy zachowaniu najwyższej ergonomii użytkowania, funkcjonalności i nowoczesnej estetyki.

 

20210303oknoplus1b

 

Współczynnik przenikania ciepła już od 0,80 W/m2K, szyba dwu- lub trzykomorowa z grubością pakietów 48 mm, Ug wynoszące 0,6 W/m2K, ciepła ramka, wysoka wodo- i wiatroszczelność, a do tego wszystko idealnie wpisujące się w założenia przepisów Zero Energy 2020 – nowe drzwi Reveal od OknoPlus to idealny wybór dla tych, którzy w przypadku jakości i niezawodności nie chodzą na żadne kompromisy. Dodając do tego aż 30 różnorodnych paneli i możliwość pełnej personalizacji skrzydła, zyskujemy produkt ze wszech miar doskonały. W wiosennej promocji można zdobyć voucher, który pozwoli kupić je 500 zł taniej!

 

20210303oknoplus2

 


Z widokiem na jakość w doskonałej cenie!
Nie byłoby wiosennej promocji OknoPlus bez wyjątkowych zniżek na flagowe rozwiązania producenta. Designerski format przeszkleń, lepsze doświetlenie wnętrz, wysoka energooszczędność i wzornictwo, które sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektów budynków – tej wiosny rabaty na PVC i ALU sięgają nawet 38%! Wybierając pakiety szybowe ECLAZ do całego zamówienia rabat rośnie do 39%!

 

20210303oknoplus2a

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także