Kompleksowo bez kompleksów
Urządzanie domu czy mieszkania nie jest sprawą prostą. Odpowiednie dobranie sprzętów, idealne dopasowanie barw oraz faktur zajmuje zazwyczaj bardzo dużo czasu. Firma OknoPlus, jako jedyny producent na polskim rynku, proponuje więc swoim klientom całościową ofertę w zakresie stolarki drzwiowej oraz okiennej. Decydując się na okna w jednym z aż 11 dostępnych w OknoPlus kolorów, łatwo można dobrać wszystkie inne elementy w takiej samej barwie.

Dzięki temu nie musimy się martwić, że odcień ramy okiennej będzie się różnił o kilka tonów od koloru szprosów, a drzwi wejściowe nie będą współgrały z drzwiami wewnętrznymi. Firma OknoPlus oferuje swoim klientom także rolety oraz parapety we wszystkich barwnych wariacjach – od egzotycznego koloru Tiama, poprzez neutralny, ciepły brąz Vermont, aż po łączący w sobie czerwień i brąz odcień Meranti. Co warte podkreślenia – nawet bramy garażowe firmy OknoPlus dostępne są w nowych, eleganckich kolorach, dzięki czemu możemy idealnie skomponować ze sobą całą oprawę budynku.

Image

Koniec z chaosem
Zabawa kolorami to dobry sposób na ożywienie wnętrza. Sprawdza się ona jednak głównie w przypadku mebli, dywanów i dekoracji. W przypadku stolarki drzwiowej i okiennej nie jest to jednak zbyt dobre rozwiązanie. Tymczasem rama okienna w kolorze jasnego brązu, parapet o barwie ciemnej czekolady, zaś rolety w czarnej tonacji to obrazek często spotykany. Kiedy dodamy do tego jeszcze bramę garażową i drzwi wejściowe w różnych odcieniach brązu, otrzymujemy dość przerażającą mieszankę barw.

Kompleksowa oferta firmy OknoPlus przeznaczona jest dla wszystkich, których męczy kolorystyczny chaos. Przecież dużo przyjemniej jest mieszkać w domu, w którym cała stolarka drzwiowa i okienna doskonale ze sobą współgra oraz zachwyca idealną harmonią. Co więcej – spośród bogatej oferty kolorystycznej firmy OknoPlus możemy wybrać taki kolor okien, drzwi i wszelkich dodatków, który będzie pasował do barwy elewacji i dachu. Wreszcie, dzięki nowym, kolorowym produktom firmy OknoPlus, cały obraz naszego domu będzie perfekcyjny i dopracowany w każdym calu.

Image 

Siła szczegółów
Nasz wymarzony dom powinien być urządzony perfekcyjnie, zatem staramy się zadbać o wszystkie detale. Aby sprostać wysokim wymaganiom klientów, firma OknoPlus, wprowadzając do swojej oferty produkty w nowej kolorystyce, również zatroszczyła się o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu drzwi wejściowe mogą poszczycić się nie tylko ozdobnymi panelami w ciepłym kolorze Cheyenne czy jasnym, delikatnym brązie Montana, ale także zawiasami w tychże odcieniach.

Dostępne w ofercie firmy OknoPlus rolety zewnętrzne posiadają zaś zarówno pancerz, jak i puszkę oraz prowadnicę w kolorze idealnie dopasowanym do okna. Na życzenie klienta nawet moskitiera może zostać oklejona drewnopodobną folią w każdym dostępnym w ofercie firmy OknoPlus kolorze. Co więcej – nowoczesna okleina używana przez producenta idealnie imituje drewno, nie tylko pod względem koloru, ale i struktury.

To dopracowanie szczegółów i dbałość o detale jest o tyle istotne, że przecież coraz rzadziej zasłaniamy okna wzorzystymi firanami i bogato zdobionymi zasłonami. Okno o eleganckim, gustownym wykończeniu samo w sobie jest ozdobą pomieszczenia. W połączeniu zaś z drzwiami wewnętrznymi, wejściowymi oraz bramą garażową może nadać całemu domowi oryginalny, stylowy i harmonijny wygląd.

Tak, jak nie ocenia się książki po okładce, tak nie powinniśmy oceniać budynku po jego fasadzie. Nie da się jednak ukryć, że elementy te mogą skutecznie zachęcić do zagłębienia się we wnętrze zarówno powieści, jak i domu. Jako, że oprawę domu stanowią drzwi i okna warto zatem perfekcyjnie je ze sobą dopasować i korzystając z bogatej oferty OknoPlus stworzyć kompletną, również pod względem kolorystyki, kompozycję.

więcej informacji: www.oknoplus.com.pl

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.