Szklane kabiny prysznicowe, półki czy drzwi pełnią nie tylko rolę użytkową, ale są minimalistycznymi dekoracjami, które dodają klasy i subtelności naszym wnętrzom. Szkło to jednak niezwykle kruchy materiał, więc musimy pamiętać o solidnej oprawie, która w odpowiedni sposób je utrzyma. Okucia dystrybuowane przez firmę Agas to produkty wysokiej jakości, które skutecznie zabezpieczą szklane elementy znajdujące się w naszym domu.

 

20170322agas Tesa okucia szklane 2

  Fot. TESA Assa Abloy /Agas

 

Elegancka łazienka - szklane kabiny i półki

Podczas urządzania łazienki kierujemy się tym, aby pomieszczenie było zarówno funkcjonalne, jak i miało prosty, elegancki wygląd. Pełnię komfortu dostarcza nam prysznic, dzięki któremu możemy szybko wziąć kąpiel, a jednocześnie się zrelaksować. Wybór kabiny jednak nie jest prosty – musimy zdecydować się na produkt, który będzie służył nam przez wiele lat. Okucia firmy Amig dystrybuowane przez Agas doskonale zabezpieczą szklane drzwi czy ścianki.

 

20170322agas Tesa assa abloy3

 Fot. TESA Assa Abloy /Agas

 

Nie będziemy musieli martwić się, że podczas otwierania, zamykania czy mycia uszkodzimy jeden z systemów. To trwałe rozwiązanie, jakie dostarcza Amig, pozwoli nam bez obaw korzystać z prysznica przez długi czas. Zawiasy, łączniki kabiny, relingi czy wsporniki wykonane są ze stali nierdzewnej lub matowego niklu. Takie materiały sprawiają, że okucia firmy Amig są niezawodne i mimo kontaktu z wodą zachowują niezmieniony wygląd przez wiele lat.

 

20170322agas Amig agas okucia szklane

  Fot. AMIG/Agas

 

Aby łazienka była funkcjonalna niezbędne są półki, na których pomieścimy wszystkie kosmetyki. Firma Amig, której rozwiązania dystrybuowane są przez Agas, w swojej ofercie posiada podpórki do półek szklanych, które wyróżniają się wysoką jakością. Wykonane są z najlepszych materiałów, co sprawia, że są trwałe i utrzymają każdy rodzaj szkła oraz ustawiane na nim kosmetyki, nawet te o większych rozmiarach. Podpórki do półek szklanych od firmy Amig znajdziemy m.in. w takich kolorach jak – biel, czerń czy złoto. Mają delikatne opływowe kształty półkola czy kuli oraz niewielkie wymiary, nie większe niż 20mm. Dzięki temu nasze wnętrze będzie eleganckie i subtelne.

 

20170322agas Tesa assa abloy

 Fot. TESA Assa Abloy /Agas

 

W ofercie firmy Agas znajdziemy również markę Bolis Italia, która posiada półki szklane oraz podpórki przypominające proste geometryczne formy. Dostępne są w różnych odcieniach, dzięki czemu dopasujemy je do każdej łazienki, bez względu na styl. W zależności od rodzaju okucia, półki utrzymają produkty nawet do 4 kilogramów, dzięki czemu możemy ustawiać na niej wszystkie niezbędne kosmetyki. Oferta Bolis Italia wyróżnia się połączeniem włoskiego stylu, funkcjonalności oraz wysokiej jakości, więc biorąc kąpiel poczujemy się jak na przedmieściach Toskanii.

 

20170322agas Amig Agas

 Fot. AMIG/Agas


Funkcjonalność i bezpieczeństwo drzwi szklanych

Coraz częściej w naszych domach czy biurach wykorzystujemy szklane drzwi nie tylko jako wyjście na balkon czy ogród, ale także jako ozdobę naszego wnętrza. Firma TESA dystrybuowana przez Agas posiada w swojej ofercie klamki, zamki, trzpienie czy zawiasy do drzwi szklanych oraz łączniki do ich montażu. Produkty TESA odpowiednie są do każdego rodzaju drzwi szklanych. Proste i niezależne od siebie systemy zapewniają możliwość dopasowania się do każdego rodzaju budynków, w których oczekujemy wysokiej klasy zabezpieczenia, jakimi są zamki, adaptery czy urządzenia zamykające marki TESA.

 

20170322agas AGB Vitra

  Fot. AGB Vitra/Agas

 

Wysoka klasa okuć jest wynikiem ciągłej pracy oraz rozwijania zaawansowanych rozwiązań, które pozwalają na dostarczanie najwyższych standardów do drzwi szklanych. W ofercie firmy znajdują się również klamki, dzięki czemu możemy skompletować cały system, a drzwi będą wyglądać spójnie. Ponadto wszystkie produkty wykonane są ze stali nierdzewnej.

 

Marka AGB, dostępna w asortymencie Agas, posiada zamki Vitra przeznaczone do drzwi szklanych. Jest to pozioma blokada magnetyczna do stosowania w mieszkaniach, biurach lub w pomieszczeniach WC. Zamek Vitra ma mniejsze wymiary, niż inne produkty dostępne na rynku, dzięki czemu może być mocowany do szkła, a nie jedynie do powierzchni. Ponadto zamykanie drzwi z rozwiązaniem Vitra jest nadzwyczaj ciche oraz zapewnia doskonałą płynność i precyzję ruchu.

 

Szkło jest elementem zarówno użytkowym jak i dekoracyjnym, dlatego wybieranie produktów z tego materiału pozwala łączyć nam funkcjonalność z estetyką. Okucia dystrybuowane przez firmę Agas pomagają w mocowaniu oraz zapewniają bezpieczeństwo szklanych akcesoriów, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na odrobinę elegancji w swoim wnętrzu.

 

20170322agas Amig Agas 2

  Fot. AMIG/Agas

 

Przykładowa wycena:

Podpórki do półek szklanych Amig: - od 5 do 20 zł
Podpórki do półek szklanych Bolis Italia: 5 do 80zł
Klamka z zamkiem do drzwi szklanych TESA: od 200zł
Zawiasy do drzwi szklanych TESA: od 65zł
Zamek AGB magnetyczny VITRA ok. 200zł

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.