Jedno z największych wydarzeń biznesowych przemysłu elektronicznego odbędzie się w dniach 31.08-5.09.2018 w Berlinie.

 

Targi IFA są poświęcone rozpoznawalnym, międzynarodowym markom, które są liderami w swoich branżach.

 

Od ponad 90 lat jest to ważne miejsce prezentacji najnowszych rozwiązań elektroniki użytkowej, sprzętu AGD oraz systemów zabezpieczeń. Co zasługuje na szczególną uwagę w tym roku?

20180819Yale Smart Living Fot Yale

 

Tegoroczna edycja szczególnie dedykowana jest strefie wyposażenia domu. Jednym z tematów przewodnich będzie budowa inteligentnego, intuicyjnego domu – temu zagadnieniu zadedykowano specjalny obszar „Smart Home”.

 

W tym kontekście niezwykle istotna będzie branża security.

 

Innowacyjny system bezprzewodowego zarządzania bezpieczeństwem zaprezentuje jeden z liderów na rynku, obchodząca jubileusz 175 lat istnienia, marka Yale. Kreatywną formę ekspozycji będzie można oglądać w hali 6.2 na stoisku 103.

 

20180819Yale 175 lat Fot Yale mat Yale

 

Dom przyszłości
Głównym elementem ekspozycji marki Yale, będzie promocja platformy Yale Smart Living, która integruje szereg inteligentnych urządzeń, służących kompleksowemu zabezpieczeniu naszych domów.

 

Na stoisku będzie można sprawdzić funkcjonalność inteligentnych zamków, otwieranych za pomocą linii papilarnych, kodu PIN, pilota lub aplikacji na smartfona, innowacyjnych alarmów bezprzewodowych, kamer WiFi oraz CCTV.

 

Eksperci marki, wraz z udziałem zaproszonych gości z firm Amazon i Phillips Hue wezmą udział w konferencji prasowej, która odbędzie się 30.08 o godzinie 11:30 na stanowisku Yale.

 

Przedstawią w trzech sesjach tematycznych najnowsze trendy z zakresu inteligentnych systemów zabezpieczeń opowiedzą o ich funkcjonalności oraz przedstawią sprawdzone rozwiązania.

 

Dziennikarze otrzymają specjalne press kits, będzie także czas na przeprowadzenie pierwszych wywiadów. W kolejnych dniach strefa będzie dostępna dla wszystkich uczestników.

 

20180819Yale Wizualizacja stoiska Yale Fot Yale

 

Smart home – smart living
Targi IFA co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wystawcy muszą spełnić szereg warunków, takich jak m.in. konieczność zarejestrowania marki w Europie oraz warunek posiadania co najmniej trzech punktów dystrybucji poza krajem pochodzenia.

 

– Obecność na targach IFA jest dla nas ważnym wyróżnieniem. To okazja do podjęcia dialogu z najważniejszymi przedstawicielami branży zabezpieczeń, a jednocześnie zaprezentowania szerokiego portfolio marki Yale.

 

Stawiamy na edukację naszych klientów – chcemy pokazać, że inteligentne rozwiązania, takie jak platforma Yale Smart Living, są na wyciągnięcie ręki.

 

Nasze stoisko będzie w tym roku zajmowało aż 75 metrów kwadratowych, co pozwala na kreatywne przedstawienie pełnej oferty. – Marlena Bogus, Product Manager Yale.

 

TARGI IFA 2018
31.08. – 05.09.2018
Messegelände Berlin ExpoCenter City
Messedamm 22
14055 Berlin

Godziny otwarcia:
10:00 – 18:00

Stoisko Yale
Hala 6.2, stoisko 103

 

20180819Yale Banner IFA 2018 Fot Yale

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.