Organizowane przez Reed-Tüyap, targi Eurasia Window, Door i Glass (dotyczące okien, drzwi i szkła), które odbędą się równolegle w dniach 6-9 marca 2019 r. w centrum targowowystawienniczym Tuyap, Convention and Congress Center w İstanbule, przygotowują się do utrzymania kluczowej roli jako głównego centrum promocyjno-handlowego w regionie.

 

2019 02 10 1

 

Mające już światową renomę trio targowe będzie bramą do wprowadzania nowych możliwości biznesowych, nowych produktów i technologii oraz centrum spotkań dla gości i wystawców po raz kolejny w tegorocznej edycji.

 

Targi Eurasia Window, Door i Glass – edycja 2018 w skrócie: W 2018 roku targom Eurasia Window, Door & Glass udało się ustanowić nowy rekord w zakresie liczby przybyłych gości, przyciągając profesjonalistów z tych branż całego świata. Targi w edycji 2018 gościły 70 909 gości ze 109 krajów, a wśród nich było 10 046 gości z zagranicy – profesjonalistów z branży z całego świata.

 

2019 02 10 2

 

Targi, które w ub. r. otworzyły swoje drzwi dla 644 wystawców i współwystawców z 24 krajów ulokowanych w 12 halach, na zamkniętym obszarze o powierzchni 120 000 m2, zostały wysoko ocenione przez specjalistów z branży.

 

Bardzo wydajne były imprezy towarzyszące targom Eurasia Window, Door & Glass 2018. Ich zadaniem było zapewnienie specjalistom z branży możliwość poznania najnowszych osiągnięć i technologii. Wydarzenia, takie jak GPD Istanbul 2018 organizowane przez Glass Performance Days, „Spotkania Akademii i Przemysłu” organizowane przez GALSIAD i „Konferencję kompetencji w zakresie montażu stolarki PCV” organizowane przez PÜKAD wzbudziły duże zainteresowanie.

 

Targi okien, drzwi i szkła w Eurazji nadal się rozwijają w kategoriach odpowiadających oczekiwaniom profesjonalistów z branży na całym świecie. Tegoroczna edycja także odbywać się będzie we współpracy ze stowarzyszeniami liderów w swoich branżach, takich jak PÜKAD, PÜKAB i GALSİAD.

 

Spotkamy się z nimi ponownie w dniach 6-9 marca 2019 r. w Tüyap Fair, Convention and Congress Centre, w Stanbule.

 

2019 02 10 3

 

Nowe trendy, technologie, innowacyjne produkty
W czasie bieżącej edycji będą prezentowane wyroby z bardzo szerokiego zakresu tematycznego, w tym różne rodzaje okien i drzwi, systemy profili okiennych, maszyn do obróbki profili oraz produkcji okien i drzwi, akcesoriów okiennych I drzwiowych, systemów żaluzji, paneli drzwiowych, napędów i automatyki do okien i drzwi, systemów elewacyjnych, wyrobów szklanych – szkła float, szkła powlekanego i szyb zespolonych, maszyn do obróbki szkła, chemikaliów, narzędzia i sprzęt pomocniczy itp.

 

Targi Eurasia Window, Door & Glass po raz kolejny będą pierwszym adresem do prezentacji najnowszych trendów, technologii i innowacji w branży.  

 

Aby uzyskać więcej informacji i bezpłatne zaproszeniem online:
www.eurasiawindowfair.com
www.eurasiadoorfair.com
www.eurasiaglassfair.com

 

„Świat Szkła” jest patronem medialnym targów Eurasia Window, Eurasia Door i Eurasia Glass

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 2/2019

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.