20190233ICEImpreza w Stambule odbyła się z udziałem najlepszych produktów przemysłu szklarskiego Made in Italy

 

Targi rozpoczęły się 6 marca w Centrum Targowym Tuyap, gdzie po raz pierwszy na targach Eurasia Glass 2019 goszczono delegację stowarzyszenia GIMAV - cztery firmy wystawiające się z Włoch: Schiatti Angelo srl, Star srl, TK srl i Triulzi Cesare Special Equipments srl.

 

 

20190233ICE IMG 20190307 121246

 

„Z wielką wiarą stowarzyszenie GIMAV postanowiło zorganizować to pierwsze wspólne stoisko na targach Eurasia Glass” - mówi Laura Biason, dyrektor stowarzyszenia

 

- „Mimo pewnych problemów Turcja jest niezwykle atrakcyjnym rynkiem dla naszych członków, zwłaszcza w sektorze szkła płaskiego.

 

To wydarzenie jest idealnym miejscem dla firm pragnących zaistnieć na rynku tureckim. ”

 

20190233ICE IMG 20190307 121307

 

Turcja była największym odbiorcą w dziedzinie maszyn do obróbki szkła, produktów specjalnych i akcesoriów w 2015 r., a póżniej spadła na miejsce ósme w 2016 r., aż w końcu na 11 pozycję w 2017 r., z zaledwie 3,39% udziałem - szczególnie wyraźny spadek był w sektorze opakowań szklanych.

 

20190233ICE IMG 20190307 121149

 

Szkło płaskie zyskuje jednak na popularności, zdobywając pozycje dwa miejsca lepszą w porównaniu z poprzednim rokiem.

 

20190233ICE 1TK

 

Kluczowy dla pomyślnego wyniku negocjacji był udział ITA - włoskiej agencji handlowej; potwierdzeniem pomyślnej współpracy jest obecność na targach dyrektora biura ITA w Stambule, Aniello Musella

 

20190233ICE 2 Istituzionale

 

„Eurasia Glass Istanbul ponownie potwierdziła swój status w tym roku jako wydarzenia, którego nie może być przegapione przez przedstawicieli włoskiego przemysłu szklarskiego”, zauważa Aniello Musella, dyrektor biura ITA w Stambule.

 

20190233ICE 1Triulzi

 


„Znacząca obecność włoskich wystawców, jest dowodem na znaczenie tych targów, które stały się centrum nie tylko dla tureckich przedsiębiorstw, ale także dla wielu firm z Bliskiego Wschodu, które często nie uczestniczą w targach przemysłu szklarskiego w Europie ”.

 

20190233ICE GImav

 

W dniu otwarcia włoskie firmy wystawiennicze miały okazję spotkać się z Eleną Sgarbi, włoską konsultantką w Stambule, aby podzielić się wrażeniami na temat branży w Turcji, rozmawiając o obszarach możliwości oferowanych przez region.

 

20190244Gimav Cam

 

 

 

Firmy członkowskie GIMAV na targach Eurasia Cam 2019

 

Schiatti Angelo
Schiatti Angelo srl obchodzi w tym roku 50-lecie.

 

Podstawową działalnością firmy są produkty do szlifowania i wiercenia wyrobów szklanych , oferowane w szerokiej gamie modeli standardowych i niestandardowych, a także projekty i innowacyjne rozwiązania do automatyzacji procesów produkcyjnych.

 

 

Star
STAR oferuje umiejętności, doświadczenie i sposób myślenia, aby tworzyć kompleksowe rozwiązania, które zwiększają wydajność, elastyczność i produktywność procesów obróbki szkła dzięki szerokiemu wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii laminowania, hartowania i procesów dodawania wartości, przy użyciu własnych technologii i rozwiązań.

 

Ponad 1200 „misji zrealizowanych” w 27 krajach na całym świecie jest solidnym dowodem możliwości firmy STAR.

 

 

TK
The Satinal Group zaprezentuje STRATO ™, pierwszą folię EVA produkowaną we Włoszech, niedaleko Mediolanu.

 

Znajomość właściwości folii EVA jest niezbędna do zrozumienia wszystkich jego potencjalnych zastosowań i zalet.

 

STRATO ™ jest materiałem sieciującym (termoutwardzalnym) i można go stosować do szkła bezpiecznego zarówno do celów architektonicznych, jak i wnętrz, bez ryzyka rozwarstwienia.

 

TK oferuje również szeroką gamę pieców specjalnie zaprojektowanych do laminowania szkła, hartowania chemicznego, hartowania cieplnego i HST (Heat Soak Testing).

 

Ta kompletna linia produktów zapewnia unikalne, wysokiej jakości rozwiązanie, które zaspokaja wszelkie potrzeby profesjonalistów z branży szklarskiej

 

 

Triulzi Cesare Special Equipments
Wysokowydajne urządzenie do malowania proszkowego WPS, przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego, nakłada nieprzywierającą powłokę talkową na przednią szybę przed procesem gięcia.

 

Pozioma myjka / suszarka Cristal Mundur, do czyszczenia szkła przed procesem powlekania, jest wyposażona w innowacyjne, odtłuszczające zespoły szczotek.

 

Ta sama maszyna jest skonfigurowana do pracy z ultradźwiękowym systemem mycia wstępnego.

 

Nowe rozwiązania do mycia szkła dla coraz cieńszych szklanych tafli szklanych (np. na ekrany smartfonów).

 

Automatyczna linia do obróbki szkła Fireproof to kolejny nowy i sprawdzony produkt, oprócz zupełnie nowej, opatentowanej i absolutnie innowacyjnej linii SURF do obróbki giętego szkła.

 

 

Vitrum
Pracownicy targów Vitrum będą gotowi pomóc odwiedzającym w zrozumieniu wielu zalet uczestnictwa w Vitrum 2019, które odbędą się w Mediolanie na terenach Fiera Milano Rho w dniach 1-4 października tego roku.

 

Wystawcy będą mieli niezliczone możliwości maksymalizacji zwrotu z inwestycji i czerpania korzyści z uczestnictwa w wydarzeniu.

 

Na tegorocznej imprezie czeka wiele innowacji, począwszy od 12 tematów wiodących - Vitrum Specialized, które jeszcze bardziej poprawią wrażenia odwiedzających, aż po zupełnie nową, dedykowaną przestrzeń dla agentów i przedstawicieli.

 

Zaledwie kilka miesięcy po sprzedaży stoisk targowych, impreza w 2019 roku zapowiada się na większą i lepszą niż kiedykolwiek, z wyjątkowo dużą liczbą wystawców zagranicznych i wysokiej jakości.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.