Şişecam zakończył proces zatwierdzania i certyfikacji przez Ministerstwo Zdrowia dla swojej specjalnej technologii powlekania V-Block, która neutralizuje wirusy i bakterie.

 

Spółka planuje rozpocząć masową produkcję wyrobów szklanych zabezpieczonych Antybakteryjną Technologią V-Block na początku 2021 roku.

 

Te innowacyjne produkty będą początkowo oferowane do sprzedaży w Turcji.

 

20210225Sisecam 3

 

Şişecam opracował technologię powlekania V-Block, która neutralizuje wirusy i bakterie na szklanych powierzchniach, aby wspierać walkę z pandemią Covid-19.

 

Wyniki testów przeprowadzonych przez laboratoria w Turcji autoryzowane przez Ministerstwo Zdrowia potwierdziły, że innowacyjna technologia jest skuteczna przeciwko wielu różnym wirusom i bakteriom, w tym koronawirusowi.

 

Şişecam zakończył niezbędne oficjalne procesy uzyskiwania zezwoleń związane z certyfikacją, wdrożeniem i sprzedażą technologii V-Block w dniu 15 grudnia 2020 r. Technologia ta będzie stosowana przede wszystkim w wybranych wyrobach szklanych w grupie napojów i wyrobów stołowych Şişecam.

 

W swoim oświadczeniu Şişecam wiceprezes i dyrektor generalny, prof. Ahmet Kırman, wyraził podekscytowanie, że firma stała się pierwszym światowym producentem szkła, który zastosował technologię V-Block opracowaną przez Centrum Nauki, Technologii i Projektowania Şişecam do wyrobów szklanych.

 

Kontynuował: „Uważamy, że ludzie będą mniej zaniepokojeni swoim zdrowiem podczas obecnej pandemii dzięki technologii przeciwdrobnoustrojowej V-Block. Ta przełomowa innowacja służy naszej wizji bycia firmą, która zmienia swoje technologie i marki poprzez opracowywanie kreatywnych rozwiązań.

 

Nasze produkty poddane działaniu antybakteryjnej technologii V-Block, opracowane w oparciu o 45-letnie światowej klasy know-how w zakresie badań i rozwoju, będą początkowo oferowane w Turcji ”.

 

Şişecam, globalne przedsiębiorstwo przemysłowe, które działa we wszystkich kluczowych obszarach produkcji szkła wraz z liniami biznesowymi obejmującymi sodę i związki chromu, zakończyło 15 grudnia 2020 r.

 

Niezbędne oficjalne procesy zezwoleń na V-Block Technology. neutralizujący wirusy i bakterie, został opracowany w celu wsparcia walki z pandemią koronawirusa. Potwierdzono skuteczność technologii V-Block przeciwko wielu różnym wirusom i bakteriom - w tym koronawirusowi - zgodnie z wynikami testów przeprowadzonych przez autoryzowane laboratoria Ministerstwa Zdrowia w Turcji.

 

Przełomowa technologia powlekania będzie początkowo stosowana na produktach szklanych. Şişecam rozpocznie masową produkcję świata ” pierwsze antybakteryjne produkty szklane z technologią V-Block na początku 2021 roku. Początkowo Spółka planuje przeznaczyć 10% swoich całkowitych zdolności produkcyjnych szkła na produkcję wyrobów powlekanych V-Block.

 

Wyroby szklane poddane obróbce w technologii V-Block będą początkowo oferowane w sklepach detalicznych na rynku tureckim, a także w kanałach gastronomicznych i sprzedaży B2B. Şişecam znacząco przyczyni się do walki z globalną pandemią dzięki tej rewolucyjnej technologii, która jest wynikiem połączenia wieloletniej kultury innowacyjnej firmy, doskonałych możliwości badawczo-rozwojowych i mocy produkcyjnej.

 

W swoim oświadczeniu Şişecam wiceprezes i dyrektor generalny, prof. Ahmet Kırman, powiedział: „Şişecam dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty o wartości dodanej klientom w ponad 150 krajach na całym świecie, posiadając zakłady w 14 krajach na czterech kontynentach. Opracowaliśmy kluczowy wynalazek - technologię przeciwbakteryjną V-Block - aby zaspokoić podstawowe potrzeby ludzi podczas globalnej pandemii.

 

W tym niezwykle trudnym okresie nieprzerwanie kontynuowaliśmy naszą produkcję i usługi, dbając jednocześnie o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Şişecam wspiera również duży ekosystem poprzez swoje produkty, usługi i aplikacje. Wszystkie nasze procesy, od surowców po produkty końcowe, realizujemy zgodnie z naszą strategią zrównoważonego rozwoju: Care for Next.

 

Jako firma, która realizuje cele zrównoważonego rozwoju ONZ, cenimy również technologię przeciwdrobnoustrojową V-Block za jej wkład w zapewnienie zrównoważonej przyszłości. Cieszymy się, że możemy aktywnie wspierać walkę z pandemią w Turcji i na całym świecie. Şişecam z dumą otwiera nowe możliwości dzięki technologii V-Block, która pomaga chronić zdrowie ludzi ”.

 

Prof. Ahmet Kırman wyjaśnił, że wyroby szklane wyposażone w technologię przeciwdrobnoustrojową V-Block będą początkowo oferowane na rynku tureckim. Dodał również: „Produkty poddane działaniu przeciwbakteryjnej technologii V-Block odpowiadają na kluczowe potrzeby podczas pandemii.

 

Rozważamy również produkcję tych innowacyjnych produktów w naszych zagranicznych fabrykach szkła, zwłaszcza w Bułgarii, i sprzedaż na innych rynkach.

 

Şişecam planuje zastosować tę technologię w innych liniach biznesowych, które koncentrują się na produkcji szkła i wprowadzić je na rynek po zakończeniu procedur licencyjnych. W światowym porządku po pandemii będziemy szybko reagować na nowe pojawiające się wymagania i potrzeby na rynku i nadal dostarczać naszą innowacyjną technologię i rozwiązania klientom Şişecam ”.  

 

 

Higiena 24/7 dzięki specjalnej formule

Rewolucyjna technologia V-Block opracowana przez Centrum Nauki, Technologii i Projektowania Şişecam zapewnia higieniczne doznania 24/7 dzięki specjalnej formule i technice aplikacji. Formuła jest nakładana na produkty poprzez chemiczne osadzanie z fazy gazowej w wysokich temperaturach podczas produkcji.

 

Ze względu na swój aktywny charakter powłoka doskonale sprawdza się również w pomieszczeniach o dużym ryzyku zanieczyszczenia, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, szpitale i stołówki, a także do użytku domowego.

 

Wyniki testów przeprowadzonych przez laboratoria w Turcji autoryzowane przez Ministerstwo Zdrowia potwierdziły, że wyroby szklane poddane działaniu Antybakteryjnej Technologii V-Block są w 99,5% skuteczne przeciwko bakteriom Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, 94,1% przeciwko Covid-19 (SARS-CoV -2) wirus,

Şişecam otrzymuje aprobatę dla swojej technologii V-Block skutecznej przeciwko wirusom i bakteriom na szklanych powierzchniach

Şişecam zakończył proces zatwierdzania i certyfikacji przez Ministerstwo Zdrowia dla swojej specjalnej technologii powlekania V-Block, która neutralizuje wirusy i bakterie. Spółka planuje rozpocząć masową produkcję wyrobów szklanych zabezpieczonych Antybakteryjną Technologią V-Block na początku 2021 roku. Te innowacyjne produkty będą początkowo oferowane do sprzedaży w Turcji.

Şişecam opracował technologię powlekania V-Block, która neutralizuje wirusy i bakterie na szklanych powierzchniach, aby wspierać walkę z pandemią Covid-19. Wyniki testów przeprowadzonych przez laboratoria w Turcji autoryzowane przez Ministerstwo Zdrowia potwierdziły, że innowacyjna technologia jest skuteczna przeciwko wielu różnym wirusom i bakteriom, w tym koronawirusowi. Şişecam zakończył niezbędne oficjalne procesy uzyskiwania zezwoleń związane z certyfikacją, wdrożeniem i sprzedażą technologii V-Block w dniu 15 grudnia 2020 r. Technologia ta będzie stosowana przede wszystkim w wybranych wyrobach szklanych w grupie napojów i wyrobów stołowych Şişecam.

W swoim oświadczeniu Şişecam wiceprezes i dyrektor generalny, prof. Ahmet Kırman, wyraził podekscytowanie, że firma stała się pierwszym światowym producentem szkła, który zastosował technologię V-Block opracowaną przez Centrum Nauki, Technologii i Projektowania Şişecam do wyrobów szklanych. Kontynuował: „Uważamy, że ludzie będą mniej zaniepokojeni swoim zdrowiem podczas obecnej pandemii dzięki technologii przeciwdrobnoustrojowej V-Block. Ta przełomowa innowacja służy naszej wizji bycia firmą, która zmienia swoje technologie i marki poprzez opracowywanie kreatywnych rozwiązań. Nasze produkty poddane działaniu antybakteryjnej technologii V-Block, opracowane w oparciu o 45-letnie światowej klasy know-how w zakresie badań i rozwoju, będą początkowo oferowane w Turcji ”.

21.12.2020 - Şişecam, globalne przedsiębiorstwo przemysłowe, które działa we wszystkich kluczowych obszarach produkcji szkła wraz z liniami biznesowymi obejmującymi sodę i związki chromu, zakończyło 15 grudnia 2020 r. Niezbędne oficjalne procesy zezwoleń na V-Block Technology. neutralizujący wirusy i bakterie, został opracowany w celu wsparcia walki z pandemią koronawirusa. Potwierdzono skuteczność technologii V-Block przeciwko wielu różnym wirusom i bakteriom - w tym koronawirusowi - zgodnie z wynikami testów przeprowadzonych przez autoryzowane laboratoria Ministerstwa Zdrowia w Turcji. Przełomowa technologia powlekania będzie początkowo stosowana na produktach szklanych. Şişecam rozpocznie masową produkcję świata ” pierwsze antybakteryjne produkty szklane z technologią V-Block na początku 2021 roku. Początkowo Spółka planuje przeznaczyć 10% swoich całkowitych zdolności produkcyjnych szkła na produkcję wyrobów powlekanych V-Block. Wyroby szklane poddane obróbce w technologii V-Block będą początkowo oferowane w sklepach detalicznych na rynku tureckim, a także w kanałach gastronomicznych i sprzedaży B2B. Şişecam znacząco przyczyni się do walki z globalną pandemią dzięki tej rewolucyjnej technologii, która jest wynikiem połączenia wieloletniej kultury innowacyjnej firmy, doskonałych możliwości badawczo-rozwojowych i mocy produkcyjnej. Wyroby szklane poddane obróbce w technologii V-Block będą początkowo oferowane w sklepach detalicznych na rynku tureckim, a także w kanałach gastronomicznych i sprzedaży B2B. Şişecam znacząco przyczyni się do walki z globalną pandemią dzięki tej rewolucyjnej technologii, która jest wynikiem połączenia wieloletniej kultury innowacyjnej firmy, doskonałych możliwości badawczo-rozwojowych i mocy produkcyjnej. Wyroby szklane poddane obróbce w technologii V-Block będą początkowo oferowane w sklepach detalicznych na rynku tureckim, a także w kanałach gastronomicznych i sprzedaży B2B. Şişecam znacząco przyczyni się do walki z globalną pandemią dzięki tej rewolucyjnej technologii, która jest wynikiem połączenia wieloletniej kultury innowacyjnej firmy, doskonałych możliwości badawczo-rozwojowych i mocy produkcyjnej.

W swoim oświadczeniu Şişecam wiceprezes i dyrektor generalny, prof. Ahmet Kırman, powiedział: „Şişecam dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty o wartości dodanej klientom w ponad 150 krajach na całym świecie, posiadając zakłady w 14 krajach na czterech kontynentach. Opracowaliśmy kluczowy wynalazek - technologię przeciwbakteryjnego bloku V - aby zaspokoić podstawowe potrzeby ludzi podczas globalnej pandemii. W tym niezwykle trudnym okresie nieprzerwanie kontynuowaliśmy naszą produkcję i usługi, dbając jednocześnie o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, partnerów biznesowych i klientów. Şişecam wspiera również duży ekosystem poprzez swoje produkty, usługi i aplikacje. Wszystkie nasze procesy, od surowców po produkty końcowe, realizujemy zgodnie z naszą strategią zrównoważonego rozwoju: Care for Next. Jako firma, która realizuje cele zrównoważonego rozwoju ONZ, cenimy również technologię przeciwdrobnoustrojową V-Block za jej wkład w zapewnienie zrównoważonej przyszłości. Cieszymy się, że możemy aktywnie wspierać walkę z pandemią w Turcji i na całym świecie. Şişecam z dumą otwiera nowe możliwości dzięki technologii V-Block, która pomaga chronić zdrowie ludzi ”.

Prof. Ahmet Kırman wyjaśnił, że wyroby szklane wyposażone w technologię przeciwdrobnoustrojową V-Block będą początkowo oferowane na rynku tureckim. Dodał również: „Produkty poddane działaniu przeciwbakteryjnej technologii V-Block odpowiadają na kluczowe potrzeby podczas pandemii. Rozważamy również produkcję tych innowacyjnych produktów w naszych zagranicznych fabrykach szkła, zwłaszcza w Bułgarii, i sprzedaż na innych rynkach. Şişecam planuje zastosować tę technologię w innych liniach biznesowych, które koncentrują się na produkcji szkła i wprowadzić je na rynek po zakończeniu procedur licencyjnych. W światowym porządku po pandemii będziemy szybko reagować na nowe pojawiające się wymagania i potrzeby na rynku i nadal dostarczać naszą innowacyjną technologię i rozwiązania klientom Şişecam ”.  

Higiena 24/7 dzięki specjalnej formule

Rewolucyjna technologia V-Block opracowana przez Centrum Nauki, Technologii i Projektowania Şişecam zapewnia higieniczne doznania 24/7 dzięki specjalnej formule i technice aplikacji. Formuła jest nakładana na produkty poprzez chemiczne osadzanie z fazy gazowej w wysokich temperaturach podczas produkcji. Ze względu na swój aktywny charakter powłoka doskonale sprawdza się również w pomieszczeniach o dużym ryzyku zanieczyszczenia, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, szpitale i stołówki, a także do użytku domowego. Wyniki testów przeprowadzonych przez laboratoria w Turcji autoryzowane przez Ministerstwo Zdrowia potwierdziły, że wyroby szklane poddane działaniu Antybakteryjnej Technologii V-Block są w 99,5% skuteczne przeciwko bakteriom Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, 94,1% przeciwko Covid-19 (SARS-CoV -2) wirus,
 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.