Beijing BOZA Automation Machinery Co. Ltd. z siedzibą w Pekinie jest od 2004 roku producentem innowacyjnych maszyn używanych do produkcji szkła izolacyjnego. Należy też do czołowych dostawców tych maszyn – m.in. do XYG (nr 1 w Chinach), SG, CTIEC (Top 500 na świecie) i grupy SAINT-GOBAIN.
Dysponuje dwiema fabrykami o powierzchni 15000 m2 i 30000 m2.

 

 2023 02 42 1

 

BOZA ma w ofercie cały zestaw Automatic I.G. – nowoczesną linię do produkcji szyb zespolonych produkcyjnej ze zdalnym wsparciem internetowym. W jej skład wchodzi – automatyczna giętarka do ramek dystansowych, automatyczna maszyna do napełniania ramek środkiem osuszającym, automatyczna maszyna do usuwania powłoki niskoemisyjne z krawędzi szyby, automatyczny robot do nakładania dwuskładnikowych mas uszczelniających, stół obrotowy, wytłaczarka do butylu, automatyczna maszyna do załadunku / rozładunku szkła, automatyczna maszyna do wyściełania korka itp.

 

BOZA ma ponad 1800 lojalnych klientów na świecie, w tym niektóre znane przedsiębiorstwa, takie jak grupa Saint-Gobain, China South Glass Group, Xinyi Glass Group, Taiwan Glass Group, Fuyao Group, Jinjing Group itp.

 

 2023 02 42 2

  Linia do produkcji szyb izolacyjnych

 

Maszyny firmy BOZA są sprzedawane do USA, Włoch, Wielkiej Brytanii, Turcji, Kanady, Rosji, Meksyku, Singapuru, Czech, Bułgarii, Portugalii, Polski, Malezji, Filipin, Tajlandii, Korei, Hiszpanii, Tajwanu, Algierii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz do innych krajów.

 

Jak wspomniano maszyny firmy BOZA są już również dostępne w Polsce, dzięki współpracy z firmą Q-Glasstech ze Zblewa, która rozpoczęła współpracę jako dostawca zarówno całych linii produkcyjnych, jak i też pojedynczych maszyn w oparciu o potrzeby konkretnego klienta.

 

W połowie 2022 roku została zamontowana w Polsce pierwsza kompletna linia firmy BOZA do produkcji szyb zespolonych w technologii tradycyjnej, dla formatu maksymalnego 2500 x 5000 mm, z pełnym oprzyrządowaniem.

 

 2023 02 42 3

 

Dodatkowe maszyny

 

W pełni automatyczna linia do produkcji szkła izolacyjnego
Nowe linie produkcyjne do szyb zespolonych oferowane przez firmę BOZA wzbudzają zainteresowanie dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości. Ich koncepcja, dzięki sprawdzonym komponentom na najwyższym poziomie technicznym, łączy dobrą jakość wyrobów i wydajność produkcji z łatwością obsługi nawet na ograniczonej przestrzeni – dzięki czemu zyskuje zaufanie klientów.

 


Funkcje
- linia produkcyjna o wysokiej wydajności, obejmuje usuwanie powłoki przy krawędzi szyby, mycie, nakładanie ramek dystansowych, napełnianie gazem i uszczelnianie;
- wybór uszczelnienia: dwuskładnikowy;
- w opcji – szyby nieprostoliniowe i dwukomorowe;
- maksymalny rozmiar szyby – do 3000 x 6000 mm;
- niestandardowa ponadwymiarowa linia.

 

Firma BOZA dostarcza przydatne i pomocne produkty dostosowując je do potrzeb i budżetu klientów, wielkości zakładu produkcyjnego i wymagań dotyczących wytwarzanych produktów. W zależności od etapu rozwoju przedsiębiorstwa klienta firmy i jego specyficznych wymagań, firma BOZA oferuje profesjonalne rozwiązania, aby zapewnić odpowiedni sprzęt szklarski do indywidualnych potrzeb. 

 

2023 02 42 4

Automatyczny  robot uszczelniający masami dwukomponentowymi
Dane techniczne:
1) Automatyczna dysza ustawiająca się w zależności od szerokości szyby.
2) Inteligentny system dozowania jest w stanie obliczyć potrzebną ilość szczeliwa.
3) Regulacja ciśnienia ustawiana za pośrednictwem interfejsu zapewniającego kontakt operatora z maszyną, zapewnia płynne działanie i wygodną obsługę.
4) Automatyczna kompensacja szczeliwa w rogach, regulowany czas uzupełniania uszczelnienia.
5) Robot może być używany samodzielnie lub być zintegrowany z linią do zespalania.
6) Inteligentne sterowanie ciśnieniem w głowicy.
7) Szczeliwo wytłaczane przez cylinder hydrauliczny, co umożliwia płynną i jednolitą pracę.
8) Płaski pasek klinowy transportera wejściowego i wyjściowego (lepsze uszczelnienie), automatycznie przesuwa się w zależności od szerokości szyby zespolonej.
9) System sterowania 12 serwomotorami pozwala na uszczelnianie zespoleń jednoi dwukomorowych.

 

 2023 02 42 5

 

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.