Nową generację młotków Stanley® Antivibe® charakteryzuje wysoko wydajny system tłumienia drgań oraz doskonała kontrola energii uderzenia przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego wpływu na użytkownika. Dzięki młotkom Stanley® Antivibe® każde zadanie można teraz wykonać szybciej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

20140408FMHT1-51249 min 

 

Stanley, wiodący producent narzędzi i elektronarzędzi, wprowadza na rynek nową generację młotów z system tłumienia drgań. Unikalna, opatentowana konstrukcja młotów pozwala na dostarczenie jeszcze większej siły uderzeniowej zwiększając tym samym wydajność pracy. W młotach wykorzystano kołnierz Stanley® Antivibe® łączący obuch z trzonkiem młota. Wykonany ze specjalnej mieszanki gumowej, która aktywnie absorbuje drgania, pomaga chronić użytkowników przed urazami.

 

20140408FMHT1-56006 A min

 


Cała gama nowych młotów Stanley FatMax® Antivibe™ obejmuje trzy młoty wyburzeniowe z długą rękojeścią, trzy młoty wyburzeniowe z krótkim trzonkiem: przebijak do wybijania otworów, młot kowalski i młot konstrukcyjny oraz trzy młotki ciesielskie: 397 g z pazurem zakrzywionym, 397 g z pazurem prostym i 482 g z pazurem prostym.

 

20140408FMHT1-56009 A min

 


Młoty wyburzeniowe Stanley FatMax® Antivibe™ to młoty z trzonkiem wyposażonym w system tłumiący drgania. Opatentowany, zaokrąglony kształt obucha trwale połączonego z uchwytem pozwala dostarczyć dwukrotnie więcej skupionej energii uderzenia w porównaniu do młotów standardowych. Niełamliwa, polipropylenowa, drążona rękojeść wypełniona materiałem tłumiącym, absorbuje wstrząsy i wibracje powstające podczas uderzenia i jest znacznie bardziej wytrzymała niż stosowane w tradycyjnych młotach wyburzeniowych drewniane trzonki. Optymalna konstrukcja trzonka z pełną kontrolą chwytu na rękojeści gwarantuje uderzanie w cel z maksymalną siłą.

 

20140408FMHT56006 IU2 min


Młotki ciesielskie Stanley FatMax® Antivibe™ z pazurem prostym lub odgiętym są lekkie, a jednocześnie dysponują większą siłą uderzenia i wytwarzają mniejsze wibracje w stosunku do młotków standardowych. Osiągnięto to dzięki zmniejszeniu masy obucha i równoczesnemu powiększeniu pola optymalnego trafienia w jego części roboczej, jeszcze bardziej koncentrując siłę uderzenia w jednym miejscu, zapewniając łatwiejsze trafienie w gwóźdź i mniej chybień.

 

20140408FMHT51256 IU min

 

Młotki ciesielskie są optymalnie wyważone, dzięki czemu ograniczono utratę energii uderzenia podczas ruchu wahadłowego i opadania obucha. Młotek Stanley FatMax® Antivibe™ 397 g uderza jak standardowy młotek 567 g, a Stanley FatMax® Antivibe™ 482 g uderza jak standardowy młotek 624 g. Młotki Stanley FatMax® Antivibe™ posiadają kołnierz niwelujący wibracje, gumowaną, antypoślizgową, formowaną na trzpieniu i wytrzymałą rękojeść, stalowy zderzak chroniący trzonek oraz stalowy rdzeń zakończony kamertonem, który biegnie przez całą długość trzonka i gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość narzędzia.

 

20140408FMHT56006 FMHT56008 A

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.