Baner 2

LACOBEL T – 15 modnych kolorów lakierowanych szyb, które ożywią wnętrza i fasady
Data dodania: 01.03.16

Firma AGC Glass Europe, wiodący producent szkła płaskiego w Europie, w odpowiedzi na nowe wymagania i coraz wyższe standardy zakładów szklarskich, architektów i konsumentów, rozszerza skalę barwnych, lakierowanych, hartowanych szyb Lacobel T o 11 nowych modnych kolorów.

 

 

2016 2 46 1

 

 

To wysokiej jakości lakierowane i hartowane szkło będzie od teraz dostępne w 15 nowoczesnych kolorach. Chodzi o wyjątkowy produkt szklarski, który odmieni każde wnętrze i fasadę. Jest to twarde, lakierowane szkło, bezpieczne i odporne na wysokie temperatury, szoki termiczne i promieniowanie UV, dlatego może być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dostępne w wyjątkowej skali lakierowanych szyb, które można ciąć i poddawać obróbce termicznej bezpośrednio w zakładzie szklarskim.

 

Do wprowadzonych wcześniej odcieni Cool White, Crisp White, Zen Grey i Deep Black dołącza teraz rozszerzona paleta barw. Nowe kolory, które wpisują się w aktualne trendy – Mustard Yellow, Petrol Green, Royal Blue czy Oyster White – spodobają się nie tylko architektom i designerom, poszukującym większej elastyczności i nieograniczonej kreatywności.

 

 

Wytrzymałość i bezpieczeństwo

 

Termoutwardzane szkło Lacobel T to twarde, lakierowane, bezpieczne szkło, którego właściwości spełniają wymogi w zakresie bezpieczeństwa i wytrzymałości. Dlatego architekci, projektanci i wykonawcy fasad szczególnie cenią możliwości stosowania tego wyrobu szklanego w trudnych warunkach, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Lacobel T można wykorzystywać we wnętrzach do okładania ścian przy minimalnej liczbie spoin, jednak nadaje się również do użytku w trudnych warunkach: wokół kominka lub kuchenki w gospodarstwie domowym. Ich wytrzymałość stanowi szczególną zaletę w budynkach administracyjnych, centrach handlowych i kulturalnych, gdyż zaspokaja wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i estetyki. Skala 15 barw wpisuje się w aktualne trendy. Kolekcję kolorów można podzielić na 4 kategorie kolorystyczne: 

  • Delikatna biel (Cool White; Oyster White…)
  • Eleganckie odcienie czerni i szarości (Deep Black, Zen Grey, Moka…)
  • Delikatne odcienie pastelowe (Light Green…)
  • Autentyczne kolory ziemi (Mustard Yellow, Petrol Green…)

 

Szkło to jest bezkonkurencyjne wszędzie tam, gdzie grozi ryzyko szoku termicznego. Jego niepowtarzalny design i funkcje sprawdzają się np. w kuchniach, zwłaszcza w pobliżu kuchenki, palników gazowych lub w wymagających warunkach komercyjnych (toalety publiczne, centra handlowe, itp.).

 

(...)

 

2016 2 48 2

 

2016 2 47 1

2016 2 47 2

 

 

Doskonałe szkło – idealny montaż

 

Co więcej, proces produkcyjny AGC gwarantuje równomierne rozprowadzenie lakieru i zapewnia szkłu jednorodny, wyjątkowy wygląd, a także – łatwy montaż i utrzymanie. W celu profesjonalnego montażu szkła marka AGC oferuje system FIX-IN, obejmujący kompletną skalę wyrobów do lepienia szyb we wnętrzach. W przypadku jego zastosowania AGC udziela do 10 lat gwarancji na montowane szkło. Produkty FIX-IN do nabycia w filiach AGC lub online pod adresem www.agc-store.com. Instrukcja montażu szyb AGC we wnętrzach dostępna pod adresem www.YourGlass.com.

 

 

2016 2 48 1

 

 

2016 2 48 2

 

 

Zainteresowanych ofertą szkła prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym firmy EXCELLENT, dystrybutorem szkła Lacobel T w Polsce. Szła dostępne w grubościach 4 mm i 6 mm we wszystkich 15 kolorach. 

 

 

EXCELLENT

ul. Nad Drwiną 10/B3, 30-841 Kraków

tel.: +48 12 653 05 44

e-mail.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.excellent.com.pl 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 02/2016

 

 

 

 

01 chik
01 chik