Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 01 okladka1

Świat Szkła 1/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

Warsaw Spire nową siedzibą DaftCode
Data dodania: 31.08.15

Warsaw Spire zyskał kolejnego najemcę. Kompleks przy placu Europejskim w stanie się siedzibą dla DaftCode, firmy dostarczającej zaawansowane rozwiązania IT. Daftcode do swojego nowego biura wprowadzi się już w kwietniu 2016 r.


DaftCode to kolejna firma z branży nowych technologii, która wybrała Warsaw Spire na swoją nową siedzibę. Nowy najemca zajmie 1 700 m2 w budynku A. W nowoczesnym biurze na 40. piętrze z niesamowitym widokiem na panoramę miasta z wysokości 145 m pracować będzie mogło nawet 175 pracowników. Umowa najmu została podpisana na 5 lat.

 

20150822Ghelamco Warsaw Spire

 

„To niezwykle satysfakcjonujące, że w Warsaw Spire będą powstawać produkty wykorzystujące nowoczesne technologie, które wpłyną na naszą przyszłość. Warsaw Spire zapewnia doskonałe środowisko pracy dla firm, które stawiają na innowacyjność i kreatywność.

 

Po raz kolejny otrzymaliśmy potwierdzenie, że najemcy doceniają koncepcję połączenia funkcji biurowych z wartościową przestrzenią publiczną w ramach placu Europejskiego” – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

 

20150822Ghelamco Warsaw Spire2

 

DaftCode to polska, dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku od 2011 roku. Tworzy i rozwija różnorodne produkty dla biznesu i klientów indywidualnych. Specjalizuje się w produkcji oprogramowania oraz wydajnych i intuicyjnych aplikacji internetowych, w tym m.in. aplikacji mobilnych, oprogramowania typu SaaS, systemów sztucznej inteligencji dla marketingu i systemów płatności. Firma ma swoje biura również w Argentynie i USA.

 

20150822Ghelamco Warsaw Spire3

 

„Jestem bardzo zadowolony z faktu rozpoczęcia współpracy z Warsaw Spire. Z przekonaniem mogę powiedzieć, że jest to inwestycja, która swoim charakterem idealnie współgra z kulturą pracyi dynamiką DaftCode. Rekreacyjny charakter placu Europejskiego oraz nowoczesna architektura kompleksu już teraz stają się nowym symbolem biznesowego rozwoju miasta” – komentuje Jędrzej Szcześniak, COO w DaftCode.

 

20150822Ghelamco Warsaw Spire4

 

Warsaw Spire, dzięki znakomitej lokalizacji w nowym biznesowym centrum stolicy, licznym udogodnieniom dla najemców i wizjonerskiej koncepcji zagospodarowania przestrzeni miejskiej w obrębie placu Europejskiego, stanowi obecnie jeden z najatrakcyjniejszych obiektów na biurowej mapie Warszawy.

 

20150822Ghelamco Warsaw Spire5

 


Od tego roku w budynku B pracuje już agencja Europejska Agencja Frontex oraz BNP Paribas Securities Services SKA Oddział w Polsce. W listopadzie, swoje powierzchnie zajmie również Benefit Systems. Na 2016 rok przeprowadzkę planują Samsung, Ghelamco Poland, Bilfinger HSG Facility Management oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

 


Inwestycja dostarczy na rynek 100 000 m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej certyfikowanej BREEAM na poziomie Excellent. Na 9 miesięcy przed ukończeniem budowy kompleks jest już wynajęty na poziomie ponad 60%.

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także