Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

Franc Gardiner na targach R+T w Stuttgarcie
Data dodania: 16.03.18

Podczas Międzynarodowych Targów Rolet Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T polski lider osłon okiennych zaprezentował pełne portfolio swoich produktów oraz nadchodzące nowości.

 

30280303Franc Gardiner na targach RT w Stuttgarcie

 


Na stoisku firmy Franc Gardiner na odwiedzających czekały prezentacja pełnej oferty w tym takie produkty jak drukowane zasłony panelowe (panel track) i żaluzje pionowe (vertikale). Ponadto producent przedstawił dwie nowości w swojej ofercie – osłonę zewnętrzną ZIP oraz innowacyjne absorbery dźwięków w formie oryginalnej dekoracji ściennej.

 

W obu nowościach można zastosować zadrukowaną tkaninę ekologicznym tuszem lateksowym według własnego projektu, co idealnie może się sprawdzić, jako nośniki reklamy zewnętrznej (ZIP) jak i wewnętrznej (ZIP oraz absorbery dźwięku).

 

30280303Franc Gardiner na targach RT w Stuttgarcie 1


R+T to największe na świecie targi poświęcone branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych, które odbywają się co trzy lata w Stuttgarcie. W ubiegłorocznej edycji (z 2015 roku) wzięło udział 900 firm. 60 000 odwiedzających ze 122 krajów miało okazję obejrzeć prezentacje najnowszych, innowacyjnych rozwiązań i trendów w branży, dostępnych na 10 halach wystawienniczych.

Międzynarodowe Targi Rolet Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T 27.02 – 3.03, Stuttgart