Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

baner-www

 

Baner Press Glass final

 

KRISPOL Diamentem Forbesa 2022
Data dodania: 10.02.22

Polska branża stolarki jest jak kopalnia diamentów, której ciężka praca przynosi upragniony sukces. Dzisiaj czujemy się wyjątkowo, podobnie jak wyjątkowa jest nagroda przyznana naszym produktom i ludziom, którzy je tworzą. Forbes, dziękujemy za uznanie i tytuł Diamentu Forbesa 2022.

 20220129krisPOL1

 Liczby nie kłamią. Coroczny ranking Forbes pokazuje, że KRISPOL skutecznie zwiększa swoją wartość. Otrzymane wyróżnienie potwierdza mocną pozycję firmy wśród przedsiębiorstw silnie kształtujących nie tylko swoją branżę, ale również polską gospodarkę.

 

Diamenty Forbesa to prestiżowe zestawienie najszybciej rozwijających się polskich firm, przygotowywane przez miesięcznik Forbes we współpracy z firmą analityczną Bisnode Polska. W rankingu biorą udział firmy, które w 3 ostatnich latach najszybciej zwiększyły swoją wartość.

 

Aby znaleźć się na prestiżowej liście, przedsiębiorstwo musi spełniać szereg wymogów - posiadać pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, charakteryzować się wysoką płynnością bieżącą i odnotowywać nieprzerwany wzrost wyceny. Analitycy dokonali wyceny przedsiębiorstw, stosując metodę szwajcarską, łączącą metodę majątkową i dochodową. Wartość przedsiębiorstw jest średnią ważoną ich majątku i wartości dochodowej.

 

Z nowego raportu Diamenty Forbesa jednoznacznie wynika, że Wielkopolska to region silny gospodarczo. KRISPOL został umieszczony w kategorii średnich przedsiębiorstw, tj. o przychodach ze sprzedaży od 50 do 250 mln złotych, województwa wielkopolskiego. To duże osiągnięcie, które pozwala piąć się dalej w rankingu, a realizowane obecnie inwestycje wykorzystać do dalszego rozwoju firmy i jej Partnerów Handlowych.


KRISPOL

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także