Inauguracja Architecture&Engineering Program (A&E) odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2015 roku podczas czwartej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN Extra. Bosch jest Srebrnym Partnerem tego wydarzenia.

Program dla Architektów i Projektantów opiera się na trzech filarach takich jak: Edukacja, Sieć Ekspertów i Technologia, i ma na celu wsparcie architektów i projektantów w ich codziennej pracy nad projektami i koncepcjami systemów bezpieczeństwa.

 

20150404Bosch ST3a-04.15

Program dla Architektów i Projektantów opiera się na trzech filarach takich jak: Edukacja, Sieć Ekspertów i Technologia, i ma na celu wsparcie Architektów, i Projektantów w ich codziennej pracy nad projektami i koncepcjami systemów bezpieczeństwa.  Fot. Wojciech Kryński/ Muzeum POLIN

 

Filar Edukacja zapewnia dostęp do aktualnych informacji o najnowszych technologiach, trendach branżowych, obowiązujących przepisach i normach. Wiedza przekazywana będzie architektom, konsultantom i projektantom podczas profesjonalnych szkoleń technicznych, spotkań informacyjnych, warsztatów czy webinarów. W części edukacyjnej programu szczególny nacisk położymy na tematy związane z innowacyjną technologią trójwymiarowego projektowania (Building Information Modelling) oraz tworzeniem sieciowego i zintegrowanego rozwiązania IP.

 

Omówimy aktualnie obowiązujące przepisy oraz metody zwiększenia efektywności systemów bezpieczeństwa poprzez zastosowanie najnowszych technologii. Dodatkowym elementem edukacyjnym będzie regularnie wysyłany newsletter A&E informujący o nowych produktach i technologiach firmy Bosch, zmianach prawnych i aktualnościach w programie. Okazję do poszerzania wiedzy będą stanowić indywidualne spotkania i konsultacje projektowe ze specjalistami z firmy Bosch oraz wizyty referencyjne.

 

Filar Sieć Ekspertów oznacza przynależność do grona lokalnych i globalnych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa. Udział w programie to specjalistyczne wsparcie techniczne, możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów oraz uzyskanie dodatkowych certyfikatów potwierdzających pozyskaną wiedzę. Członkowie A&E Program otrzymają pomoc opiekuna firmy Bosch oraz uzyskają wszelkie wsparcie na etapie projektowania. W program zaangażowane będą niezależne, renomowane organizacje branżowe podnosząc jakość oraz rangę organizowanym spotkaniom i szkoleniom.

 

Filar Technologia to portal A&E stanowiący kompletne źródło informacji technicznych oraz marketingowych o wszystkich systemach zabezpieczeń, ewakuacji i nagłośnienia firmy Bosch. Portal zawiera kontakt do pracownika firmy Bosch oraz linki przydatne w pracy projektowej. Architekt i projektant odnajdą tutaj informacje o możliwym wsparciu projektowym, planowanych przez Bosch Security Systems wydarzeniach w Polsce i na świecie, ofertę szkoleniową oraz listę obiektów referencyjnych. Na portalu zamieszczone są także rysunki CAD i oprogramowanie niezbędne w pracy projektanta.

 

Zachęcamy wszystkich architektów i projektantów do udziału w tej inicjatywie. Zapraszamy do rejestracji na portalu A&E Program www.boschsecurity.pl/ae/

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.