Dzięki wprowadzeniu na rynek produktów serii IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000, Bosch Security Systems stworzył kompleksowe portfolio kamer sieciowych, które zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego.

Nowe, atrakcyjne cenowo kamery Bosch ustanawiają nowy standard bezpieczeństwa i zarządzania danymi w codziennych zadaniach związanym z ochroną obiektów, np. szkół, sklepów, obiektów rekreacyjnych i obiektów komercyjnych.

 

 

201150101Bosch ST01a-0115

Seria produktów sieciowych IP 5000 oferuje rozdzielczość do pięciu megapikseli, która ułatwia identyfikację osób i drobnych szczegółów, a tym samym znacznie podnosi efektywność późniejszej analizy. Dla zastosowań, w których koszty są ważniejsze od dużej szczegółowości archiwizowanych scen, przeznaczona jest seria produktów IP 4000 o rozdzielczości 720p. Z kolei seria IP 2000 jest idealna dla niedużych punktów detalicznych, ponieważ obejmuje rozwiązania 2 w 1, które łączą pasywny czujnik podczerwieni (PIR) oraz sieciową kamerę dozorową 720p HD, gwarantując łatwe wykrywanie zdarzeń lub obecność osób niepowołanych,
w ciągu dnia i w nocy. Fot. Bosch

 

Seria produktów sieciowych IP 5000 oferuje rozdzielczość do pięciu megapikseli, która ułatwia identyfikację osób i drobnych szczegółów, a tym samym znacznie podnosi efektywność późniejszej analizy. Dla zastosowań, w których koszty są ważniejsze od dużej szczegółowości archiwizowanych scen, przeznaczona jest seria produktów IP 4000 o rozdzielczości 720p. Z kolei seria IP 2000 jest idealna dla niedużych punktów detalicznych, ponieważ obejmuje rozwiązania 2 w 1, które łączą pasywny czujnik podczerwieni (PIR) oraz sieciową kamerę dozorową 720p HD, gwarantując łatwe wykrywanie zdarzeń lub obecność osób niepowołanych, w ciągu dnia i w nocy.

 

Wszystkie kamery są wyposażone w technologię Content Based Imaging Technology (CBIT), która dostosowuje ustawienia kamery do zawartości sceny. W zależności od ruchu i natężenia światła ustawienia są przez cały czas dynamicznie optymalizowane, aby zapewnić jak najlepsze wyeksponowanie ważnych obiektów przy równoczesnej redukcji transferu nawet o 50%. W konsekwencji zmniejszają się także koszty archiwizacji i obciążenie sieci.

 

Dane wideo mogą być przechowywane w chmurze, na sieciowym rejestratorze wideo, np. DIVAR IP 2000 firmy Bosch lub na wbudowanej karcie pamięci SD, którą oferuje wiele kamer. Użytkownicy mają łatwy dostęp do danych wideo oraz mogą sterować kamerami za pomocą bezpłatnego klienta Video Client lub aplikacji Video Security firmy Bosch. Aplikacja Video Security w połączeniu z technologią dynamicznego transkodowania umożliwia płynną transmisję danych wideo na żywo i w razie potrzeby zapewnia szybki dostęp do obrazów HD, niezależnie od aktualnie dostępnej szerokości pasma. Użytkownicy mogą w łatwy sposób sterować kamerami i oglądać transmisję na żywo oraz obrazy HD na urządzeniach mobilnych, o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Kamery sieciowe IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000 obsługują technologię dynamicznego transkodowania, kiedy są stosowane w połączeniu z rejestratorem wizyjnym DIVAR IP lub transkoderem VIDEOJET firmy Bosch.

 

Kamery są kompatybilne z paletą programów i rozwiązaniami rejestracyjnymi firmy Bosch oraz wielu innych producentów. Współpraca produktów jest możliwa dzięki zgodności ze standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum) oraz programem IPP (Integration Partner Program). IPP zapewnia projektantom szybki dostęp do narzędzi programowych, które umożliwiają łatwą integrację produktów Bosch z systemami innych producentów. Dalsze informacje są dostępne na portalu "Integration Partner Program": ipp.boschsecurity.com

 

Więcej informacji o kamerach sieciowych Bosch serii IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000 na stronie: www.boschsecurity.com/HDSecurity

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.