Na przyszłorocznych targach WinDoor-tech zostaną zaprezentowane aktualne trendy oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne w branży stolarki budowlanej. Surowe normy techniczne, jak również dbałość o wysoką jakość produktów sprawia, że zainteresowanie najnowszymi, wydajnymi i energooszczędnymi technologiami stale rośnie. Zagwarantowanie niezawodności produktów i wydajności procesów produkcyjnych coraz częściej wymaga od producentów okien, drzwi, bram i fasad modernizacji i rozbudowy istniejącego parku maszynowego, jak i wprowadzenia nowoczesnych materiałów i niezbędnych akcesoriów.

     Targi to miejsce prezentacji tendencji proekologicznych i proenergooszczędnych. Wzrost cen nośników energii oraz wprowadzenie w najbliższym czasie unijnej dyrektywy, której celem jest podwyższenie wymogów energetycznych budynków i ich certyfikacja, zachęca do stosowania rozwiązań energooszczędnych. Nowoczesne technologie dają bez wątpienia większe oszczędności i korzyści ekonomiczno-techniczne.

Podobnie jak na targach Budma, których hasłem przewodnim jest „Inspirowane naturą”, na WinDoor-tech pojawią się silne akcenty na budownictwo ekologiczne. Najnowsze rozwiązania z wykorzystaniem materiałów przyjaznych środowisku prezentowane będą w ramach ekspozycji Natura 2009, mającej postać ciekawie zaaranżowanej przestrzeni, gdzie pokazane zostaną materiały pozwalające realizować projekty architektoniczne w duchu poszanowania otoczenia naturalnego. Interesująco zapowiadają się m.in. Dzień Inżyniera Budownictwa, gdzie omawiane będą świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, a także Targowe Spotkania z Architekturą.

    Odwiedzający targi WinDoor-tech i Budma to w większości profesjonaliści: architekci, generalni wykonawcy, osoby podejmujące kluczowe decyzje w firmach. Międzynarodowe Targi Poznańskie dbają o fachowy charakter organizowanych przez siebie wydarzeń m. in. poprzez organizowanie matchmakingu, który jest nowoczesną i efektywną metodą kontaktu będącą uzupełnieniem lub alternatywą dla tradycyjnych kontaktów biznesowych zawieranych na targach.

    Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech będą profesjonalnym forum wymiany wiedzy i doświadczeń a dzięki specjalistycznej i pełnej ofercie zaakcentują szczególną rolę branży stolarki budowlanej w kształtowaniu rynku budowlanego.

    Więcej informacji: www.windoortech.pl

Na targach WinDoor-tech 2009 m.in.:

● Maszyny do produkcji stolarki okiennej z PCV, a także kompletne linie od A do Z pokaże na swoim stoisku firma URBAN. Produkty firmy cechują się innowacyjnością, jak również zastosowaniem najnowszych technologii.

● GRUPA HOMAG zaprezentuje między innymi numerycznie sterowane centrum obróbcze do produkcji okien HOMAG BOF 211/40/PM/K, do produkcji domów o szkielecie drewnianym WEINMANN Profi WBZ 160/12 oraz maszynę do kaszerowania powierzchni FRIZ FKP 100/1/13/DH/R.

● Firma HÄFELE, wiodące międzynarodowe przedsiębiorstwo w dziedzinie okuć budowlanych oraz elektronicznych systemów kontroli dostępu, na targach prezentować będzie szeroką gamę okuć drzwiowych głównie marki Startec jak i system Dialock oparty na technologii transponderowej.

Kontakt:

Jacek Obarski
specjalista ds. PR produktów
tel. 061 869 21 69
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natalia Filipiak

specjalista ds. PR produktów
tel. 061 869 20 92
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.