Współczesny dom to nie tylko cztery ściany urządzone według najnowszych trendów architektonicznych – to nasz partner w codziennym życiu, który daje komfort i dba o nasze bezpieczeństwo. Inteligentny dom może również pomóc w realizowaniu postanowień noworocznych.

 

20220111KRISpol

 

Inteligentny dom, bo cenię swój czas

Rozwiązania smart home wkraczają w niemal każdy aspekt naszego życia ułatwiając codzienne czynności. Przeprowadzane badania rynkowe jasno wskazują, że z roku na rok wzrasta liczba osób posiadających urządzenia lub systemy, które można uznać za elementy smart home.

 

Główne zalety wskazywane przez uczestników badań to przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo, energooszczędność i zdecydowana oszczędność czasu. Inteligentne rozwiązania w naszym życiu są powszechne i z pewnością będzie ich coraz więcej. Jeśli coś może ułatwić nam codzienne funkcjonowanie, to po prostu trzeba z tego korzystać.

 

Codzienne obowiązki zabierają nam mnóstwo czasu i często sprawiają, że zatracamy rytm dnia. Warto jednak pamiętać, że nie musimy robić wszystkiego sami – w niektórych obowiązkach jest w stanie pomóc nam inteligentny dom.

 

Z poziomu jednej aplikacji można zarządzać wieloma urządzeniami, a dodatkowo integrować myKRISPOL ze światem IoT. Inteligentny dom pomoże nam w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.

 

Wystarczy skorzystać z asystenta głosowego, a automatyczne rolety, żaluzje czy brama garażowa wykonają zadanie za nas.

 

20220111KRISpo2

 

 

Jak to działa w praktyce?

Kiedy oczekujesz na kuriera, nie musisz poświęcać całego dnia i oczekiwać jego przybycia. Wystarczy, że otworzysz zdalnie bramę garażową i poprosisz o zostawienie przesyłek. Aplikacja myKRISPOL to doskonała opcja, które zapewni bezpieczeństwo i pozwoli sprawdzić, czy brama garażowa została ponownie zamknięta.

 

 

Inteligentny dom, bo zmieniam swoje priorytety

Na przestrzeni lat zmieniły się priorytety inwestorów i ich świadomość na temat smart rozwiązań. Inteligentny dom dopasowuje się do naszego stylu życia, aby ułatwić nam wykonywanie codziennych czynności. Dzięki temu z poziomu jednej aplikacji możemy tworzyć własne scenariusze dla swoich urządzeń.

 

Inaczej mówiąc smart home pozwala na stworzenie spójnego ekosystemu, w którym wszystkie niezbędne elementy umożliwiające zdalne sterowanie domem znajdują się w jednym miejscu.

 

Wiele automatyzacji i scen w ramach smart home jest więc w stanie realnie przyczynić się do realizacji naszych planów i postanowień.

 

Wczesnoporanne pobudki nie są niczym przyjemnym. Ciepła pościel i panujący w pokoju półmrok nie sprzyjają wstawianiu. Jeżeli w nowym roku postanowiłeś nie spóźniać się do pracy, a przed jej rozpoczęciem chcesz bez pośpiechu wypić aromatyczną kawę, skorzystaj z pomocy swojego inteligentnego domu i możliwości budzenia światłem.

 

Stwórz scenariusz, w którym o poranku, zgodnie z cyklem słońca, automatycznie podniosą się rolety lub żaluzje w sypialni. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej będzie rozpocząć dzień z doskonałym samopoczuciem i zachować lepszy rytm dnia.

 

Po intensywnym czasie pracy, w natłoku codzienny spraw i obowiązków, czasami trudno jest się zatrzymać. Inteligentny dom ułatwi wieczorny relaks. Gdy nadejdzie wyznaczona godzina, rolety lub żaluzje zostaną opuszczone, a świat poza domem po prostu przestanie istnieć. Opuszczenie rolet lub żaluzji stworzy idealny klimat do odpoczynku, na który zdecydowanie zasługujesz.

 

20220111KRISpol4

 

 

Inteligentny dom, bo mam apetyt na podróże

W nowym roku planujesz kilka dalekich podróży, jednak martwisz się, czy podczas nieobecności twój dom będzie bezpieczny? Śmiało pakuj walizki, a inteligentny dom sam się o siebie zatroszczy.

 

Aplikacja myKRISPOL umożliwia imitowanie obecności domowników poprzez automatyczne otwieranie i zamykanie rolet i żaluzji zgodnie z cyklem dnia. Ponadto pozwala na szybką identyfikację czy brama jest zamknięta, a rolety opuszczone.

 

Jeżeli natomiast podróż się przedłuży, z dowolnego miejsca na świecie, możesz nadać sąsiadowi dostęp, aby mógł wejść do domu i podlać Twoją kolekcję roślin doniczkowych. Inteligentny dom to komfortowe, wygodne i warte stosowania rozwiązanie. Wykorzystaj jego potencjał i spędź 2022 rok na realizowaniu swoich postanowień i planów – bez ograniczeń.

 

KRISPOL

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.