Image 

Technologia bezpieczeństwa i komfortu
Aluminiowe profile drzwiowe z serii Schüco ADS HD posiadają maksymalną stabilność konstrukcyjną przy wysokości skrzydła do 3000 mm i jego maksymalnym ciężarze do 200 kg.

Są przystosowane do użytku w natężonym ruchu, jaki występuje w centrach handlowych czy bankach. Duża szerokość przejścia przy dwuskrzydłowych drzwiach o łącznej szerokości skrzydeł 2800 mm umożliwia bezkolizyjny ruch pieszy nawet przy jego dużym natężeniu. Bezawaryjne działanie przy zwiększonym obciążeniu strukturalnym zapewniają trójdzielne zawiasy rolkowe nowej generacji.

Głębokość zabudowy od 65 do 75 mm gwarantuje doskonałą izolacyjność cieplną aż do wartości Uf =1,72 W/m2K. Technologia produkcji profili firmy Schüco pozwala również na wykonywanie wielkogabarytowych drzwi zapewniających ochronę przed hałasem do 43 dB.

Zgodnie z wymogami bezpieczeństwa dla budynków przeznaczonych na pobyt dużej ilości osób, produkt może być wyposażony w urządzenia przeciwpaniczne, ewakuacyjne i awaryjne, umożliwiające łatwe i pełne otwarcie wyjścia za pomocą jednego przycisku. Bezpieczeństwo antywłamaniowe klasy WK2 w wersji dwuskrzydłowej gwarantuje zastosowanie mechanizmu Schüco SafeMatic, który powoduje automatyczne zaryglowanie drzwi w czterech miejscach w momencie ich zamknięcia i piątym po przekręceniu klucza.

Drzwi Schüco ADS HD można harmonijnie połączyć z systemami kontroli dostępu czy monitoringu. Opcjonalne zastosowanie okuć sterowanych elektromechanicznie daje możliwość zdalnej obsługi całych zespołów drzwiowych i podłączenia ich do centralnego systemu sterowania budynkiem.

Image 

Doskonały element wizerunku
Budynek stanowi wizytówkę instytucji, które się w nim znajdują. W pierwszej kolejności uwagę osób odwiedzających obiekt przyciąga strefa wejścia, dlatego warto zadbać o jej atrakcyjny wygląd. Aluminiowe drzwi wejściowe z serii Schüco ADS HD spełniają wszelkie wymogi estetyczne. Razem z oknami Schüco AWS uzupełniają harmonijną kompozycję fasady budynku, stanowiąc jej widoczną ozdobę.

Oprócz profili skrzydeł z płaskim konturem, dostępne są także wersje w nowych, ciekawych wersjach wzorniczych: z lekko zaokrąglonym konturem w linii Soft Line (SL) oraz z ukośnymi krawędziami zewnętrznymi  w linii Residental Line (RL).

Drzwi wejściowe w kolorze np. szlachetnej stali nierdzewnej emanują nowoczesną elegancją, ale oczywiście dobór barwy i faktury nie stanowi problemu. Do wyboru jest cały wachlarz możliwości od powłok anodowych po lakiernicze, od palety RAL po palety z akcentami specjalnymi oraz powłoki o rysunku, fakturze i kolorystyce drewna lub kamienia. Płaskie rozety dodatkowo nadają skrzydłom drzwiowym estetycznego charakteru.

Opatentowanym rozwiązaniem firmy Schüco są ukryte zawiasy do montażu w drzwiach o wysokości do 2500 mm, które umożliwiają maksymalne otwarcie skrzydeł do 180º i nie zakłócają wrażenia estetycznego, podkreślając klarowną linię samych profili. Bogaty dobór wypełnień oraz kształtów klamek i rozet czynią produkt idealnym rozwiązaniem dla indywidualnych projektów fasad.

więcej informacji: www.schueco.pl

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.