W dniach od 26 do 28 marca firma Domino prezentowała swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Okno Drzwi Fasada w Norymberdze. Polskie przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem przedstawiło całościową ofertę klamek oraz okuć meblowych adresowaną do światowych producentów stolarki budowlanej. Produkty o nowoczesnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania spotkały się z uznaniem zwiedzających oraz kontrahentów.

 

20140404domino targi fensterbau frontale 2014 2 m

 Ekspozycja klamek firmy Domino na stoisku; Fot. Domino

 

W tym roku podczas targów w Norymberdze stoisko firmy Domino odwiedziło ponad 2 000 gości, a podczas rozmów trwających przeszło 150 godzin wypito około 1500 filiżanek kawy. Duże zainteresowanie, jakim cieszyła się ekspozycja Domino, potwierdziło słuszność strategii obranej przy formułowaniu oferty na ten rok. Firma postawiła przede wszystkim na odważne rozwiązania stylistyczne i wysoką niezawodność.


Na stoisku firmy Domino można było zobaczyć ponad 50 wzorów klamek, które odzwierciedlają coraz mocniejszy wpływ mody i trendów we wzornictwie przemysłowym. Ekspozycja obejmowała szerokie spektrum wzorów klamek od luksusowych – Coral-QR, przez modernistyczne – Net-QR, minimalistyczne – Qubik-QR, czy retro – Casablanca, a na ponadczasowych i klasycznych wzorach kończąc. Pełna oferta marki Domino daje szerokie możliwości projektowania modnych kompozycji we wnętrzach.

 

- Dzisiaj na klamki nie patrzy się już w stricte funkcjonalny sposób. Mają nie tylko otwierać i zamykać drzwi, lecz również zdobić je i nadawać im indywidualnego wyrazu. Zestawiając odpowiednio wzory i kolory drzwi z dopasowanymi klamkami zarówno architekci wnętrz, jak i klienci są w stanie stworzyć unikalną kompozycję odzwierciedlającą ich najbardziej wyrafinowane gusta estetyczne. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy szeroki wybór wzorów, co spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających - mówi Piotr Świszcz Dyrektor Handlowy w firmie Domino.

 

20140404domino targi fensterbau frontale 2014 1 m

 Stoisko firmy Domino na targach fensterbau/frontale 2014; Fot. Domino

 

Firma Domino zaprezentowała również pełną ofertę akcesoriów do produkcji stolarki okiennej, drzwiowej oraz mebli. Oferta obejmowała zarówno klamki okienne, jak i okucia meblowe. Celem firmy Domino jest stworzenie możliwie najpełniejszego spectrum specjalistycznych akcesoriów, które umożliwiają profesjonalistom korzystanie
z rozwiązań systemowych.

 

- Nasza oferta akcesoriów ma możliwie w najlepszy sposób pomagać naszym parterom i montażystom w realizacji nawet najbardziej złożonych zadań. Stawiamy na niezawodność oraz wysoką jakość użytych materiałów. Chcemy, by monterzy używając naszych akcesoriów mieli pewność co do ich trwałości. Podczas tegorocznych targów zestawialiśmy naszą ofertę z propozycjami wiodących światowych producentów. Efekt porównania spełnia nasze oczekiwania i jest dobrym prognostykiem do dalszych prac - mówi Adam Brachmann Dyrektor ds. rozwoju rynku w firmie Domino.

 

20140404domino targi fensterbau frontale 2014 3 m

 Nowość 2014: Klamki z serii Qubik- QR, w czarnym kolorze doskonale wyeksponują modernistyczny styl stolarki. Ciemna barwa będzie w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni mocnym akcentem kolorystycznym. Wyrazisty kształt oraz prostokątny szyld dodatkowo wyeksponuje jej nowatorski charakter.

Cena: 50,91 zł brutto

Fot. Domino

 

Polski i światowy klient oczekuje więcejFirma Domino posiada 30-letnie doświadczenie na rynku polskim. Z roku na rok coraz częściej uczestniczy w światowych targach.

 

- Międzynarodowe targi o takim znaczeniu jak fensterbau/frontale to wskaźnik tego, co jest obecnie innowacyjne i modne. Często przedstawiana jest dopiero idea czy kierunek, który obiera branża, a na które coraz większy wpływ mają gusta klientów oraz preferencje profesjonalistów. Chcemy bacznie słuchać tych głosów, aby nasze produkty najlepiej spełniały ich oczekiwania. W przyszłości planujemy wystawiać się również na innych międzynarodowych targach. Mamy zamiar ciągle się rozwijać, dlatego będziemy chcieli zaznaczyć naszą obecność na światowym rynku – dodaje Piotr Świszcz, Dyrektor Handlowy w firmie Domino.

 

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.