Klamki są nie tylko praktycznym elementem naszych drzwi, ale pełnią także funkcję dekoracyjną. Wybór odpowiednich uchwytów jest zatem niezwykle ważny, aby nadać naszym pomieszczeniom właściwego charakteru.

 

20170422Agas CORNER 114 2 231 Fimet

Fot. Fimet/Agas

 

Klamki dostępne w ofercie firmy Agas łączą w sobie wysokiej jakości materiały oraz nowoczesny design, dzięki czemu podkreślają urok naszego wnętrza.

 

20170422Agas Fimet CUT 164 211BIC F43

 

 

Nowoczesność i tradycja

Marka Fimet, dostępna w ofercie firmy Agas, dąży do ciągłego poszukiwania pomysłów i rozwiązań, tak by stworzyć innowacyjne produkty dostosowane do potrzeb inwestorów. Dzięki temu powstają unikalne rozwiązania designerskie, a Fimet dostarcza akcesoria do drzwi, które są wyjątkowe i mogą w pełni zaspokoić nasze estetyczne i techniczne wymagania.

 

20170422Agas Fimet ALT WIEN 196 C

 

Klasyczne klamki marki Fimet, dystrybuowanej przez Agas, są ponadczasowymi produktami, które za pomocą zastosowanych materiałów łączą w sobie tradycyjne style wnętrzarskie z nutą nowoczesności. Klamki z elegancką, naturalną porcelaną charakteryzują się wysoką jakością, odpornością na zarysowania i połyskiem. Uchwyty dostępne są w kolorach brązu, złota, srebra, bieli czy czerni.

 

20170422Agas TOP 118 275 Fimet

 

Każdy z pewnością znajdzie także idealne zdobienia i kształty, które nadadzą odpowiedniego charakteru naszemu wnętrzu. Imitacja liścia, antyczne wzory niczym z dzieł starożytnego Egiptu czy arkadyjskie kwiaty to jedynie kilka z możliwych do wyboru wzorów.

 

20170422Agas WIEN 109 266 F03

 Fot. Fimet/Agas

 

Kwadratowe klamki z oferty Fimet, dystrybuowanej przez Agas, są nowoczesne, funkcjonalne i idealne do minimalistycznych wnętrz. Prostota modelu została przełamana jednak zaskakującymi dodatkami.

 

20170422Agas Fimet 105 TG 265

 Fot. Fimet/Agas

 

Połączenie niestandardowych materiałów - takich jak drewno czy imitacja marmuru – z ponadczasową i wytrzymałą stalą tworzy interesującą kompozycję. Kwadratowe klamki Fimet z oferty Agas dostępne są również w wersji ozdobionej kryształkami Svarowskiego.

 

20170422Amig HHImanilla32CMYK

Fot. Fimet/Agas

 

Klamki z linii Design firmy Fimet to proste i eleganckie rozwiązania. Mają nieskomplikowaną budowę oraz dostępne są w odcieniach złota, srebra i brązu. Idealnie sprawdzą się w apartamentach, loftach czy nowoczesnych domach.

 

Seria Linear range z oferty Fimet, dystrybuowanej przez Agas, składa się z uchwytów z prostymi liniami. Są to produkty ekonomiczne – dostępne w przyjaznej cenie, lecz wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu przystosowane są do różnego rodzaju wnętrz.

 

20170422Amig manilla 100k

 Fot. AMIG/Agas

 

Linia klamek marki Fimet ze stali nierdzewnej została dodana do asortymentu już kilkanaście lat temu, jako odpowiedź na potrzeby odbiorców firmy Agas. Te ekonomiczne, spełniające swoją rolę przez wiele lat uchwyty są doskonałym rozwiązaniem dla dużych projektów. Proste okucia sprawdzają się zarówno w biurach, centrach handlowych jak i domach.

 

20170422Amig manilla 101r

Fot. AMIG/Agas

 

Drzwi z charakterem

Klamki, kule czy pochwyty z oferty marki AMIG, dystrybuowanej przez Agas, to wyjątkowe produkty przeznaczone do drzwi wejściowych, pokojowych, łazienkowych czy bram ogrodowych. Uchwyty dostępne są w kilku seriach takich jak – ze stali nierdzewnej, rustykalne czy budowlane. Szeroki wybór asortymentu pozwala każdemu wybrać klamki odpowiednie do charakteru drzwi.

 

Produkty dostępne są w odcieniach srebra, złota, brązu i czerni. Odpowiedni kształt znajdzie zarówno miłośnik prostoty, jak i wyszukanego kunsztu. W ofercie AMIG dostępne są klamki o ciągłej linii i klasycznym wyglądzie, a także z fikuśnymi zdobieniami oraz o niestandardowej strukturze.

 

20170422Amig manilla 106P

 

Szeroki wybór klamek w ofercie firmy Agas sprawia, że każdy architekt, projektant czy inwestor znajdzie rozwiązanie, które nada jego wnętrzu wyjątkowego charakteru. Uchwyt może być nie tylko praktyczny, ale i elegancki czy urokliwy, dzięki czemu także nasza przestrzeń będzie wyglądać efektownie.

 


WYCENA:

Klamka Fimet Corner 114 – od 150zł
Klamka Fimet WIEN 109 – od 120zł

Klamka AMIG Manila 101r – 68,40zł

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.