banner konferencja 2022 11c2

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Targi Okien, Drzwi i Szkła EURASIA w hybrydowym modelu i w nowym terminie 3-6 listopada 2021 r.
Data dodania: 22.09.21

W wyniku spotkań ze stowarzyszeniami branżowymi oraz na podstawie opinii klientów Targi Okien, Drzwi i Szkła EURASIA (łącznie z sekcjami specjalnymi – produktami aluminiowymi i zaciemniającymi) zostały przełożone na 3-6 listopada 2021 r. Odbędą się one w Centrum Targowo-Kongresowym TÜYAP, które otrzymało Certyfikat Bezpiecznej Obsługi Covid-19.

 

2021 09 73 4

 

Targi Okien, Drzwi i Szkła EURASIA będą wydarzeniem hybrydowym, na którym zalety stacjonarnego wydarzenia i innowacyjnych aplikacji cyfrowych zostaną połączone z korzyścią dla wszystkich krajowych i międzynarodowych klientów. Celem targów nowej generacji w formule online - wykorzystujących aplikacje internetowe – było stworzenie możliwie najbezpieczniejszego środowiska do kontaktów klientów z wystawcami.

 

2021 09 73 5

 

Targi odbędą się w ramach aplikacji „expo contact-free” opracowanej dla TÜYAP FAIRS GROUP, która jako pierwsza i jedyna firma organizująca targi w Turcji jest uprawniona do otrzymania Certyfikatu Bezpiecznej Obsługi COVID-19 przyznawanego przez Turecki Instytut Normalizacyjny. Oprócz aplikacji cyfrowych będą organizowane targi stacjonarne w bezpiecznym reżimie sanitarnym. Będą więc podejmowane działania obejmujące m.in. dezynfekcje, zachowywanie dystansu społecznego, sprawdzanie dokumentów wskazujących stan zdrowia. Ma to przeciwdziałać wystąpieniu ewentualnych problemów zdrowotnym na targach.

 

2021 09 73 6

 

Targi Okien, Drzwi i Szkła EURASIA są jednym z najbardziej kompleksowych i specjalistycznych wydarzeń handlowych w regionie Eurazji. Przy wsparciu wszystkich naszych interesariuszy z branży, również w tym roku w Centrum Targowo-Kongresowym TÜYAP spotkają się profesjonaliści z branży z ekspertami w swoich dziedzinach.

 

Nie przegap tego ciekawego spotkania, organizowanego we współpracy z czołowymi stowarzyszeniami branży (PÜKAD, PÜKAB i GALSİAD), które odbędzie się w dniach 3-6 listopada.

 

więcej informacji: http://www.eurasiaglassfair.com/ 

 

2021 09 80 7

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  
Świat Szkła 9/2021  

 

 

 

 

01 chik
          sec