Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Klimas Wkręt-met wkręcony w „Polowanie na Smoka”
Data dodania: 26.08.19

Grupa 17 rowerzystów z Częstochowy przygotowuje wyprawę rowerową do Krakowa, by wspomóc Hospicjum Dziecięce przy ul. Krakowskiej 45 A w Częstochowie.

 

W dniach 24-25 sierpnia br. przemierzą 150 km na rowerach miejskich, aby zebrać fundusze dla chorych dzieci.

 

Klimas Wkręt-met, jako Partner akcji, zainicjował malowanie smoków przez pracowników firmy i mocno angażuje się w #polowanienasmoka.

 

20190808polowanienasmoka Wkret-met 2019


Dlaczego smoki?
Akcja „Polowanie na Smoka” ma na celu wsparcie podopiecznych Hospicjum Dziecięcego w Częstochowie. W czasie przygotowań powstał pomysł, by sławni znani i lubiani ludzie dowolną techniką wykonali swoje smoki, które będą zbierane aż do finału akcji.

 

Zarówno dzieła, jak i środki finansowe zebrane podczas akcji, zasilą konto Fundacji „Polowanie na Smoka”, która wspiera Hospicjum.

 

Ponieważ finałem rowerowej podróży jest Kraków, gdzie nad Wisłą ma swój pomnik Smok Wawelski, twórcy przedsięwzięcia postanowili na niego „zapolować”, przemierzając 150 km na miejskich rowerach.

 

20190808wkret met klimaspolowanienasmoka

 

Klimas Wkręt-met poluje na smoki i pomaga
Wielki zapał organizatorów, wszystkich wolontariuszy związanych z akcją oraz jej społeczny wydźwięk sprawiają, że „Polowanie na Smoka” z każdym dniem nabiera rozpędu, a Smoków przybywa. Klimas Wkręt-met, jako Partner, również wkręcił się w tę niezwykłą akcję.

 

Aby wesprzeć podopiecznych i działalność Hospicjum, poprosiliśmy dzieci pracowników naszej firmy o narysowanie bądź namalowanie smoków. Wszystkie prace plastyczne będą przekazane do Hospicjum, natomiast wybrane dzieła zostaną wylicytowane na aukcji.

 

Wkręcamy się nawzajem, bo cel jest szlachetny, a przedsięwzięcie wymaga jedynie kreatywności, której najwięcej mają właśnie dzieci – mówi Sylwia Siejka, dyrektor personalny w Klimas Wkręt-met.

 


Rowerem miejskim przez Jurę Krakowsko-Częstochowską
Na pomysł wyjazdu do Krakowa na rowerach miejskich, wpadła ekipa z klubu rowerowego Niegrzeczne MTB z Częstochowy. Cała akcja jest niezwykła przez to, iż rower miejski jest cięższy od tych, którymi na co dzień jeżdżą śmiałkowie z Klubu.

 

Jazda rowerem miejskim po pagórkowatym terenie Jury Krakowsko Częstochowskiej będzie nie lada wyczynem, nawet dla tak wprawionych kolarzy.

 

Rowery miejskie mogą zostać wypożyczone na dłużej niż 12 godzin, przez co bariera regulaminowa przestała być ograniczeniem dla pomysłodawców wyprawy. Pozostaje trzymać kciuki za wspaniałych śmiałków, by bezpiecznie dotarli do Smoka.

 

KLIMAS WKRĘT-MET
KLIMAS WKRĘT-MET to wiodący, polski producent najwyższej jakości technik zamocowań. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny, a także zaawansowane laboratorium.

 

Wkrótce Klimas Wkręt-met uruchomi trzeci zakład produkcyjny, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i aplikacji będzie przygotowany na założenia Przemysłu 4.0.


Firma systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym, obecnie jej wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie.


Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od prawie 30 lat jest synonimem najwyższej jakości wyrobów, stosowanych w branży budowlanej.


https://www.wkret-met.com

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik