Firma KLIMAS WKRĘT-MET, producent technik zamocowań, po raz kolejny otrzymała Certyfikat DAFA przyznawany przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

 

Dzięki temu producent utwierdza swoją pozycję w gronie partnerów biznesowych, będących sprawdzonymi, zweryfikowanymi i polecanymi przez stowarzyszenie dostawcami rozwiązań do budowy dachów płaskich i fasad. To wyróżnienie jest gwarancją jakości rozwiązań produkowanych w fabrykach firmy Wkręt -Met , które możemy znaleźć nie tylko w Polsce ale również na rynkach zagranicznych.

 

2019 05 02p 4

 

Standardy jakości nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa
Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA reprezentuje i promuje najwyższe standardy technologiczne w branży dachów płaskich i fasad. Określa wytyczne i wydaje publikacje techniczne, odzwierciedlające obecny poziom rozwoju technologicznego, który uznawany jest za powszechnie obowiązujący.

 


— Kiedy na rynku trwa walka o wysoki standard budownictwa, my po prostu skupiamy się na tym by dostarczyć naszym klientom najwyższą jakość produktów i fachową obsługę.

 

Rzetelność naszych działań została nagrodzona Certyfikatem DAFA, jedną z najważniejszych rekomendacji w Polsce, wydawaną przez Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad. To potwierdzenie wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie wiarygodności biznesowej. Dziękujemy za zaufanie! — mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu KLIMAS WKRęT-MET.

 

Firma została również umieszczona w oficjalnym katalogu partnerów i podwykonawców stworzonym przez Stowarzyszenie DAFA (www.dafa.com.pl). Dzięki temu poszukiwanie odpowiednich i zaufanych firm przez inwestorów czy generalnych wykonawców, a także konsumentów ostatecznych jest prostsze, a co najważniejsze, gwarantuje pewność dobrego wyboru.

 

2019 05 02p 5

 


Konferencja DAFA
– platforma wymiany wiedzy i doświadczeń Stowarzyszenie DAFA stanowi również platformę wymiany wiedzy i doświadczeń. W czasie corocznych spotkań integruje branżę i inicjuje dyskusje na temat newralgicznych dla funkcjonowania firm problemów i sposobach ich przeciwdziałania.

 

Wydarzenie adresowane jest do całej branży budowlanej, w tym do: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

 


Firma Klimas Wkręt -Met objęła patronatem tegoroczną XIII Konferencje DAFA. Jak dodaje Maciej Strychalski: — Branża budowlana jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego kraju. Przedsiębiorstwa czerpią z możliwości nowoczesnych technologii, rozwijając nie tylko procesy produkcyjne, ale również kulturę organizacyjną, co przekłada się na ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji kadry, a przede wszystkim wysokiej jakości produkty.

 

Coroczne spotkanie branży dachów płaskich i fasad, to okazja do wymiany doświadczeń, aktualizacji wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w branży. Współpracując z liderami rynku nie możemy nie skorzystać z okazji do tak wartościowego networkingu.

 

2019 05 02p 6

 

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16-17 maja w Łochowie.
https://www.wkret-met.com

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji:  Świat Szkła 5/2019
  

 • Logo - alu
 • Logo aw
 • Logo - fenzi
 • Logo - glass serwis
 • Logo - lisec
 • Logo - mc diam
 • Logo - polflam
 • Logo - saint gobain
 • Logo termo
 • Logo - swiss
 • Logo - guardian
 • Logo - forel
 • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.